Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyokúra mellett, súlyzós...

Fogyokúra mellett, súlyzós edzés? (Történettel)

Figyelt kérdés
Na akkor kicsit mesélek magamról. Nyáron elértem a 82 kg-t és a 41-es kart. Most másfél hónap alatt lefogytam 12 kg-t. Úgy 70 kg a jelenlegi testsúlyom. Azon gondolkoztam elkezdhetnén újra a kemény edzéseket, csak otthon amennyire megengedik q felszerelések. Vagy még foggyak és utánna?. Mert nem lesz meg a megfelelő mennyiségü fehérje a szervezetnek. És így mi történik, azon kívűl, hogy nem fejlődök annyira. Meg az a helyzet elég nagy sulyok vannak otthon és elkepzelhetetlen a sok ismétlés. Valyon besegít így a fogyásban és a szálkásitásban, a nagy sulyok és a jóval kevesebb energiabevitel?

2015. febr. 17. 17:25
 1/6 Osynho ***** válasza:

Fúú, téveszmék sora. :)


A súlyzós edzést sose hagyd abba! Rendes, kemény munka kell szálkásítás alatt is. Nem is értem miért csináltad, gondolom jókora izomtömeget vesztettél. Miért csinálnál sok ismétlést? Nem attól indul be a szálkásítás. Rendes, nehéz súlyos edzéseket kell csinálni, mellé mehet aeob mozgás és skzénhidrát szegény táplálkozás, ha tovább akarsz szálásodni. Eddig mondjuk inkább leépültél, mint fogytál. :/

2015. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Osynho ***** válasza:
*uhh, bocs a hibákért. :/
2015. febr. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kb 7 kg zsírtol szabadultam meg.. :) Az iskola miatt hagytam abba .. De most ahogy lefogytam .. mondom így akarok tovább fogyni.
2015. febr. 17. 18:15
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja és csak annyit nem tudtam, hogy a keves ismetles kell a szálkásitáshoz. Le tudnád irni ennek az okát. Fiziologiailag?
2015. febr. 17. 18:18
 5/6 A kérdező kommentje:
És egy kérdés, nállam genetikai okokból nagyobb mennyiségben rakodik le zsír. Hogy lehetne attól is megszabadúlni. mert az eddigi gyakorlatok cardio nem jöttek be. Nyìlván ott nehezebben megy le mint a hasról, de akkor is
2015. febr. 17. 18:21
 6/6 A kérdező kommentje:
6 hónap kihagyás és 12 kg fogyás után 40 esről a karom csak 37 re ment le.
2015. febr. 17. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!