Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért csökken (t) a teljesítmé...

Miért csökken (t) a teljesítményem? Lehet azért, mert 3 hónap kreatin kúra után) ami még folyamatban van) már visszaesünk, ha szedjük is?

Figyelt kérdés
Uzóbbi időben nem 5g reggel 5g edzés után ment,hanem csak edzés után 1L vízzel 10g. Lehet ezért a változástól csökkent a teljesítményem,h 10-et szedek egyszer és nem 2x kisebb adagban? Vagy lehet a 2 pihi napom miatt,amikor mind 2 nap vizsgám volt és a stressz? Pl ma: 4x7 mellből nyomás helyett csak 2x6 ment meg 2x5 kb. Vagy simán mert nem volt a napokban jó kedvem túlzottan?

#teljesítmény #tömgeelés
2015. márc. 6. 17:53
 1/4 A kérdező kommentje:

állig húzásból eddig ment 4x10

most meg 1x10 1x8 meg 2x6 kb :( nem tudom mi van velem a héten... rendszeresen lejárok,minde úgy ment ahogy kell.

Eddig szépen jöttem súlyokban feljebb most meg mintha gynegülnék vagy gyengültem.

2015. márc. 6. 17:55
 2/4 anonim ***** válasza:
A kreatin nem csodaszer. Általában addig hat ameddig szeded. De úgy látszik nem kellette volna változtatni. Én azt mondom pihenj egy picit. Felejtsd el a stresszt, az iskolát. Vizsgázz le, szedj fel egy csajt és tedd a dolgot. Lazulj le ember. Egy kis pihenéstől nem lesz bajod.
2015. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kaja (neadj isten étrend)? Az ugyanúgy volt?
2015. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek vannak rossz napjai.

Amugy folosleges a napi 10 g. A felet huzod le a wc-n

2015. márc. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!