Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek? Nem látszódnak az...

Mit tegyek? Nem látszódnak az izmaim.

Figyelt kérdés

elkezdtem jó ideje kondiba járni és más küzdősportokat is űzök ugy hogy megvannak az izmaim. de a hasizmaim nem látszódnak :/ pedig meg van a kocka has de belepi a nagy részét némi felesleg. hogy fogyjak le ZSÍRT (hangsúlyozom zsírt) méreteim: 180-181cm 70 kg 16éves.

csak értelmes választ kérnék.



2015. márc. 14. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szálkásító diéta. [link]
2015. márc. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Musclemore ***** válasza:
100%
Ha 180magassághoz 70kg párosul viszonylag zsírosan, akkor az nagyon valószínű, hogy nincs is izom rajtad(jelképesen, vagyis kevés).
2015. márc. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
azt nem mondanám. 4 éve ketrecharcolok és lassan fél éve kondizok (tudom sok idő az a majdnem fél év) de érzem hogy ott van (tapintva) és máshol aol kevesebb zsír van ott látszódik hogy szép izmos. bicpesz vagy mondjuk alkar.. váll.. ezeken látszik. csak ugye a hasamra gyűlik a fölöslegem
2015. márc. 14. 14:48
 4/7 Musclemore ***** válasza:

Jó, hát mindenki mást tart izmosnak.

Ha úgy gondolod elég az izom amivel rendelkezel, akkor szálkásíts le(diéta!).

2015. márc. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 - palilaci - ***** válasza:

Én is 180 centi vagyok. Voltam 70kg kis felesleggel a hasamon és rohadtúl nem voltam izmos (kb15% volt a testzsírom).

Ha leszálkásítassz úgy fogsz kinézni mint egy etióp.

2015. márc. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Palilacinak igaza van. Te skinny-fat lehetsz, vagyis kevés izom, sok zsír+zsírosodási hajlam és vékony/átlag csontozat. Ha lefogsz, elveszted az izmaidat. Fél év kondi meg semmit nem jelent. A ketrecharc meg nem kifejezetten izmosodásra van, attól, hogy Brock Lesnar izmos. Ez is egy tévhit, minthogy minden bokszoló ki van gyúrva.
2015. márc. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

177cm 67kg vagyok, nincs sok izom rajtam, szóval szerintem te is hasonló kaliber lehetsz, csak én nőből vagyok! :P


Szerintem még férne rád pár kg izom/zsír... bármi :D

2015. márc. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!