Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnek szalkasodni- izmosod...

Szeretnek szalkasodni- izmosodni, de melyik a megfelelo edzesterv?

Figyelt kérdés

186 cm magas vagyok 73kg es eleg vekonyka.. Izmom sincs sok. Kineztem egy eszestervet, szerintetek megfelelo?

[link]

Lehet hogy aztan atterek a 3napos edzesre de kezdesnek erre gondoltam. Illetve azzal vagyok bajban, higy milyen sulyokkal gyakorlatozzak majd?



2015. márc. 17. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy nincs rajtad izom, elég mókás lenne a húzódzkodás és a nyakhoz húzás is. Jobb lenne, ha tényleg nagyon az alapokkal kezdenéd, akár saját testsúllyal, hogy legalább legyen valami, esetleg https://www.youtube.com/watch?v=qqI92VLnF-8 ez. Ezek tényleg elég basic mozdulatok, amikkel el tudsz indulni, utána ha akarod, extrázhatod a bioteches változattal, de kezdőként szerintem nagyon húzós lenne abszolút nulláról.


A súlyt soha ne szégyelld, tényleg, egy a lényeg: szabályosan véghez tudd vinni a gyakorlatokat, szóval ha pl. bicepszezel, ne segíts rá hátizomból, ne lendülj bele, ha nem megy a 3x12 azzal a súllyal, akkor az még sok, semmi gond, majd csinálod kevesebbel. Nem szégyen az, ha 15 kilóval tudsz csak kinyomni fekve, erősödni mész oda, pont az a cél. Senki nem fog kinevetni érte, a lényeg, hogy meg tudd csinálni annyival. Első pár hónapnak az átmozgatás a lényege, bejárasd magad, nem az, hogy egyből behuppanj a mélyvízbe.

2015. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet eltuloztam azt hogy semminizok nincs rajtam. Eleinte jartam kondizni de abbahagytam. 2 eve focizom folyamatosansportolok csak leserultem es abbahagytam de egyik sport se adott nagy izmot. De nagyon hasznos volt a valaszod !!
2015. márc. 17. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!