Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Súlyzó vs. Saját testsúly?...

Súlyzó vs. Saját testsúly? Kinek mi a saját tapasztalata? Kizárólag saját!

Figyelt kérdés
2015. márc. 19. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet a kettőt együtt is végezni, nem kell vs.:-)

Egyébként meg céltól függ. Súlyzós edzéssel nagyobb izomméret érhető el, saját testsúllyal pedig bárhol tudsz edzeni, jó erőállóképességet szerezhetsz vele.

2015. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
17%
Én pl lehetőségeim miatt saját testsúly-al eddzek de próbálok praktikákat átvinni a súlyzós eddzésből és így egy picit jobban látszik az eredmény mint pl a fegyenc edzést követném . Nekem nagyon tetszik . Ezt én szabadabbnak érzem mint súlyzós edzést hiszen jobban variálható . De mint tudjuk kinek a pap kinek a papné :) Ajánlom próbáld ki mind a 2 őt :)
2015. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es, ez nagyon fájt, ne haragudj: testsúllyal, általános iskola, nem nehéz.
2015. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is mindkettőt csinálom, soha nem merült fel bennem, hogy csak ez vagy csak az.
2015. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a saját testsúlyod elég ahhoz hogy kellő képen leterheld az izmod akkor jó az is, ha már az izmod fejlődéséhez több kell akkor jöhet a súlyzós edzés.
2015. márc. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!