Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ilyen alakot el lehet érni...

Ilyen alakot el lehet érni csak otthoni edzéssel? (nincsenek rudaim és tárcsáim, csak kézi és lábsúlyaim)

Figyelt kérdés
[link]

2015. márc. 23. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. márc. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Oh, tényleg? :D És ehhez már tömegnövelő étrend kell, vagy elég a "sima" egészséges kajálás is?
2015. márc. 23. 20:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha a genetikád kivételes, akkor elég a "sima" kaja. Ha nem, akkor figyelni kell az étrendre. De étrenddel mindenki tovább fejlődik, ezt hozzátenném.
2015. márc. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Elméletileg igen, de az attól is függ, hogy milyen a genetikád, és mekkorák azok a súlyok. Két egykilós kézisúlyzóval hiába guggolsz, nem lesz ilyen feneked.

Étrend nélkül is lehet fejlődni egy ideig,esetleg pár hónapig, de étrenddel gyorsabb.

2015. márc. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Tudom, hogy keményebb étrenddel jobb és gyorsabb lenne a fejlődés, de nincs pénzem minden nap fél kiló csirkére. :/

2015. márc. 23. 22:02
 6/12 anonim ***** válasza:
Ehetsz olcsó halkonzervet is, nagy részét beviheted növényi fehérjeként is. A börtönben is halkonzervet tolnak sokan. Nem kell mindig csirkét enni. Plusz ha elhagyod az összes csokoládét, kólát, fehér kenyeret és minden más felesleges dolgot, akkor szerintem néha belefér a csirke. Na mindegy, csak próbáltam tanácsot adni. Persze edzeni mindig van értelme, ezt ne feledd. Ha most nincs étrended, az nem azt jelenti, hogy nem edzhetsz. Sőt mindenkinek kellene edzenie az egészsége érdekében. Sok sikert! :)
2015. márc. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Már egy ideje nem eszek lisztet, nem iszok tejet és mindenféle cukros sz@rokat, a csoki viszont néha becsúszik. De nem a saját pénzemből, szóval nem én döntöm el, hogy mire költöm.

2015. márc. 24. 06:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Szép álom otthon ilyet. Embereld meg magad és irány az edzőterem.
2015. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Fizeted?
2015. márc. 24. 14:05
 10/12 A kérdező kommentje:
Hidd el, nagyon szívesen mennék én kondiba, de komolyan.
2015. márc. 24. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!