Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez a kérdés leginkább azoknak...

Ez a kérdés leginkább azoknak szól akik értenek hozzá. Lenne 2 fontos kérdésem a testépítésről!?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve edzek ,amikor elkezdtem 55kg voltam most 85kg, 180cm vagyok, a karom 39cm (28cmről kezdtem)

1. kérdésem:

-Miért van az hogy fekvenyomásnál (legelső gyakorlat) szériába max 40kg tudok kinyomni? (4x10)

2.

-A mellem miért nem nő annyira mint a többi testrészem? Lehet a rossz edzés terv,rossz étrend,rossz genetika?

-Sokszor használtam Jumbo-t ( most is szedem) de mégse hízok annyira tőle, igen tudom hogy tömegnövelő mellé rendesen kell enni is, napi 5x eszek de mégsem érzem azt hogy lenne valami hatással a testemre a jumbo.



2015. márc. 28. 14:51
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Mit lenne érdemes szednem?
2015. márc. 28. 14:52
 2/16 anonim ***** válasza:

Azert nincs melled mert 40 kg-mal nyomsz fekve. Mégis milyen melled kéne legyen 40 kg-tól?

Nem edzed elég gyakran a fekvenyomást és nem nyomsz fekve rendesen.

2015. márc. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Látom értetted amit írtam, leírtam hogy 40kg nem megy több..
2015. márc. 28. 14:58
 4/16 anonim ***** válasza:

Punci modon edzel. Es nem tudsz valoszinuleg fekvenyomni.

Nem is probalsz nagyobb sulyra menni.

2015. márc. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Amig nem noveled ezt a sulyz addig nem lesz semmi fele melled
2015. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
40 kg? D: Én most kezdtem el újra edzeni kb. 2 hónapja és a kezdeti átmozgató pár hetes edzést kezdtem 40-el azóta már 55-el megy a széria. 68 kg/21F. :D Szóval valamit szarul csinálsz, mert anno amikor 1,5 éve edzettem akkor is max. 68 kg voltam 65-el 70-el ment a széria (kg :D ) természetesen naturálba. :D ÉS az már nem rossz. :D Nekem legalább is elég volt. De persze falusi tajparaszt edzés miatt a melled rovására megy, gondolom minden második edzésed a bicepszre megy, mert annak faszán kell kinézni. Gondolom most azzal újat mondok, hogy a tricepsz nagyobb izom, mint a bicepsz. 2 év edzés után ezt is megtudtad, ez itt a gond öcsém :D
2015. márc. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85kg-osan 40kg, tuti hogy beteg vagy menny orvoshoz
2015. márc. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A rudas fekvenyomás egy szar. Én se fejlődtem tőle, mivel elég nehéz egy kezdőnek helyesen végezni, ha meg nagyon erőlteted a súlyokat nagy eséllyel cseszheted szét a vállad és a könyököd. Mióta mellgépet használok sokkal többet fejlődött a mellem. Most is szar, de már jobb azért és cserébe a vállam se fáj. Ha nincs gép, nyomj egykezessél, csinálj tárogatást. Valószínűleg nem érzed a melled. Gyakorlat közben hátra kell zárni a vállat, a lapockád szorítsd a padhoz, a mellkasodat pedig nyomd ki amennyire csak bírod. Ezt is gyakorolni kell, először kellemetlen lesz. Nyomásnál magad mellé engedd be a súlyt, ne kifelé menjen a könyököd, a karodat pedig nem kell kiakasztani, vagyis nem kell teljesen kinyomni a súlyt. Lehet csinálni külön tricepsznyomást, ha nem bántja a vállad, de amíg nem elég erős a karod, a deltád, és elég a kézi súlyzó, addig nem kell rúddal bohóckodni.
2015. márc. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Milyen magas vagy és hány éves?
2015. márc. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Ja látom 180. Korod?
2015. márc. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!