Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Recsegek-Ropogok, már lassan...

Cortersauxy kérdése:

Recsegek-Ropogok, már lassan fáj az edzés, mit csináljak?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, 2 hónapja kezdtem el ismét edzeni.

Mielőtt elkezdtem azért fájtak, sajogtak a ízületeim mert keveset mozogtam, most meg azért mert mozgok?

Egyáltalán nem erőltetem meg magam az edzésben, kis súlyokkal + test súllyal edzek (Street workout).

Semmilyen táplálék kiegészítőt, vagy bármilyen kondis szert nem szedek, csak helyesen táplálkozom, és minden nap saláta + gyümölcsök.

Testsúlyom miatt nem hiszem... 72 kg vagyok, 180 cm-re.

Olvastam izület regeneráló Biotech-es kapszulákról, porokról... de van értelme használni?

Régen Creatine, izomtömeg növelőt, fehérjét szedtem, akkor sem fejlődtem jobban mint most... sőt!!

Hozzá értők, tapasztaltabbak válaszát várom.



2015. ápr. 1. 12:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Épp azért vannak a "szerek", hogy ezeket enyhítsék. Az én tippem: Multi pro+ extra D vitamin, és NEM forte. Emellett egy jó bemelegítő krém: Warm Up. ( A többiek biztos látják, hogy ez nagyjából Shop.Builderes ajánlat :D, de én nekem ezek jöttek be, nem vagyok elfogult e téren, de például ennél a krémnél, és a NEM forténél jobbal, még nem találkoztam.
2015. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

menj ortopédiára, ha nem tud mit mondani, akkor örülhetsz, hogy nincs szervi bajod, akkor mehetsz manuálterapeutához, gyógymasszõrhöz...

+ fogyassz több zselatint, nyugodtan vehetsz étkezèsi zselatint és fogyaszthayod.

2015. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!