Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A húzódzkodás akkor is erősít,...

A húzódzkodás akkor is erősít, ha nem bírom egy idő után felhúzni magam?

Figyelt kérdés
Sajnos még nagyon kezdő vagyok, kb 5-öt tudok megcsinálni,aztán már nem megy, de erőltetem. A kérdésem az lenne,hogy akkor is erősödik,ha enm bírom felhúzni magam, de erőlködöm?

2015. ápr. 3. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak részismétlések mennek az még jó, de ha már egyáltalán nem megy akkor hagyd.
2015. ápr. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem akarom hagyni,mert erosodnom kell. Kesobb muscle upot is reszetnek. Egyebkent mi az,higy reszismetles? Az,hogy csak kicsit tudom felhuzni magam?
2015. ápr. 3. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Olvasd el a Meztelen Harcost és alkalmazd a CTG-t, vagy keress rá a Harcos Húzódzkodásra és kövesd a leírtakat. Bele fogsz jönni.
2015. ápr. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
koszi
2015. ápr. 5. 13:38
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, ha nem tudod teljesen felhúzni magad, vagy csak éppen "megfeszülsz" az is növekedési ingert vált ki. De ha mondjuk 8 ismétlést terveztél és az edzésen csak 6 sikerül, nem tragédia, nem attól a kimaradt kettőtől leszel kisebb, ez több hónapos meló.
2015. ápr. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem,köszi :)
2015. ápr. 6. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!