Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Sok év munkájával el lehet...

Sok év munkájával el lehet érni ilyen eredményt naturálba? (képpel)

Figyelt kérdés

[link]


PL

ilyen alappal:

[link]


Megfelelő étrenddel.



2015. ápr. 8. 16:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

el vagyok képedve banyek mekkora badarságokat írtok. simán lehet ezt a szintet hozni naturálba. egy dolog kell hozzá: munka. meló az edzésen, meló a kajáláson.


ja, hogy itt mindenkinek rendben van a kajálása? muti a naplódat? ja, hogy az nincs is...


közhely, de ez fejben dől el. heti egyszer én is lejárok gyúrni. Az edzésem első része az, hogy metálisan ki kell zárnom azt a balf4sztengert, ami egy átlag konditeremben van. mert lehúzza az embert. mert nem edzenek az emberek, hanem lötyögnek. lófütyi intenzitással lófütyi gyakorlatokat csinálnak. senki nem izzad banyek, csak én? röhej, de 2 hónap alatt egy csóka rémlik, aki normális edzést tolt. és banyek én vagyok a kokszosköcsög, a 80 kilómmal, aki nem árulja el, mit tol. atyaúristen... 80 kilóhoz milyen koksz kell, könyörgöm? toljál te is heti 4-5 kétórás birkóedzést, te is szálkás leszel. Legutóbb olyan edzést toltam, hogy az utolsó bunyóra nem is emlékszem mi volt, mer annyira ki voltam, hogy az agyamba már nem jutott elég vér. Lehetne ám így is gyúrni... rókázni guggolás, meg felhúzás után, összeesni, miután végeztél a a lábnyújtással, stb. kicsit feszegetni a határokat.


szomorú b4szki az, hogy én edzek a legkeményebben, amikor gyúrásnál kb 50% amit beleadok. mer akkor a többi növény kb 25%on teljesít. Ez itt a gond, hogy 75 nincs odarakva. aztán ha láttok egy fitness modellt, (aki edzés után, bedurranva van lekapva) mindenki azt hiszi, hogy ez biztos koksz. lószart.

2015. ápr. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

[link]


a tornászok is biztos tele vannak, mint a reggeli busz...

2015. ápr. 14. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Igen, ők is cuccolnak. Üdv a való világban. De annyira nem izmos az a tornász a többi meg ennyire sem. Lábuk meg nulla.
2015. ápr. 14. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Ja, és attól még nem lesz igazad, hogy ha idegesen bunkó stílusban írsz.
2015. ápr. 14. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 Tyler913 ***** válasza:

ma 02:20


Jól van öreg,remélem kialudtad a mámort.

Annyira tipikus,hogy minden "el lehet-e érni naturálban" típusú kérdésnél feltűnik valaki,aki ugyan semmit nem ért a témához,de olyan szent meggyőződéssel mondja a magáét,mintha legalábbis világbajnok lenne az adott sportágban. Ha szerinted ez a szint elérhető,akkor mutass légyszi képet magadról (bár még akkor sem tudhatjuk,te naturál vagy-e,de legalább van mihez viszonyítani). Ha meg nem,akkor ez csak szájkarate.

Edzhetsz bármennyit hányásig,akkor sem lesz ilyen vállad soha.

2015. ápr. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Itt van pár kép érdekességnek. Ők talán még naturálok voltak:)


[link]

2015. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

59%-os annyira szét lehetne szedni az írásodat, hogy nem is éri meg az időt, hisz tisztán látszik nem értesz a témához. Úgy meg ne okoskodj..


Először is (ahogy már mondta Montez előttem): MINDEN élsportoló kokszol, akinek a sportjában egy picit is segíthet. És igen, tesztelve vannak, de nem jelent semmit. 1. A megfelelő edzőkkel (akik inkább szteroid szakértők..) könnyen átmennek a teszteken.

2. Vannak szerek, amikre tesztelni sem tudnak. (peptide-ok pl.)


"közhely, de ez fejben dől el. heti egyszer én is lejárok gyúrni"

Sok minden fejben dől el, valóban. Én most éppen nagyon láthatatlanná akarok válni... Nem jön össze:( Kb. annyira valószínű a példám is, mint hogy az emberi evolúciós genetikát megváltoztathatod.

Egyéb észrevételek: -heti 1x jársz le, magyarul nem edzel komolyan, eddig se edzettél komolyan - nem értesz a témához.

-A gyúrni szó folytonos használata: Nem sok komolyan edző embert hallottam még az EDZÉST "gyúrásnak" nevezni. Többször egymás után.


" Lehetne ám így is gyúrni... rókázni guggolás, meg felhúzás után, összeesni, miután végeztél a a lábnyújtással, stb. kicsit feszegetni a határokat."


Csinálhatod, de csak a tudatlanságod bizonyítja.. Ha edzés után hánysz, lábazás után összeesel, az csak azt jelenti, hogy 1. irdatlan sokat edzettél, ami azt jelenti túledzed magad, ha csak nem használsz "egyéb kiegészítőket".

2. Láttad már az elit testépítőket edzeni? Egyik sem hányja össze magát, általában brutális volumennel dolgoznak (ők megtehetik a genetikájuk, és a használt szerek miatt), de amúgy teljesen nyugodtan (de hatalmas koncentrációval).

Nem is látom értelmét ennél többet írni.

2015. ápr. 14. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Nem kell neki többet írni, úgysem fogja megérteni.
2015. ápr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Szerintem egyaltalan nem cuccol. Mert eres a keze meg ilyen a válla faternak is hasonlo a a mell meg a vall hat es megcsak nem is kondizok hanem fizikai munka. (igaz a melle azert kisebb valamivel)
2015. ápr. 19. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ja, biztos ilyen faterod kondi nélkül és ilyen szálkás is, ekkora izmokkal. Hihető. :) lol
2015. ápr. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!