Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fél év / egy év alatt lehetség...

Fél év / egy év alatt lehetséges látható eredményt elérni?

Figyelt kérdés
Feltételezzük hogy az edzés és az étrend renden van. Ha esetleg tudtok linkelni olyan képet amin látszik a fejődést küldjétek el. Én 18 éves vagyok 179cm magas és 83kg. 2 hónap / 2.5 hónap alatt elértem egy kisebb eredményt. 114kg voltam el kezdtem a fegyenc edzést. Azonban az étrendem nem volt rendben azt ettem amit eddig. Izmosodás nem de fogyást el értem vele amit a környezetem vissza jelzéséből is tudhattam. A szálkás izomzat lenne a célom , válaszokat előre is köszönöm.

2015. febr. 3. 16:57
 1/5 anonim ***** válasza:
1év alatt már szép eredményt lehet elérni. ytre írd be 1year old transformation
2015. febr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nézegettem tényleg szép eredményeket érnek el még fél év alatt is. Egyszer már meg kérdeztem , de azt mondták sok kamu. Mert hogy nem hiszik hogy fél év talán inkább 2 év...
2015. febr. 3. 17:39
 3/5 anonim ***** válasza:
A youtubeon magamutogatok sokszor gyógyszerekkel érték el azt az eredményt. Egyébként a kérdésre válaszólva, igen fél év alatt is jó eredményt érhetsz el, olyat amit a környezetedben is észrevesznek. De azt is hozzáteszem, hogy egy jó forma évek kérdése.
2015. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szteroidokkal persze hogy jó eredményt érnek el.
2015. febr. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez így elég relatív. én fél év alatt látványos eredményt értem el. vagyis, látom magamon én is, illetve a környezetem is, hogy izmosabb vagyok. persze messze vagyok még a célomtól, tehát nem olyan a változás, hogy húúú, fel se ismernek a baártaim :) de hogy látszik-e, az egyértelmű
2015. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!