Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért veszélyes a kevés...

Miért veszélyes a kevés kalória bevitel?

Figyelt kérdés

Leszeretnék fogyni minnél gyosabban.

Kb 20 kiló feleslegem van. Van ötletetek hogy csináljam?

25 éves vagyok.



2015. ápr. 9. 20:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
A tejet hagyjad diétában, nem kell a tejzsír és a tejcukor, Felejtő! Sovány hús, tojás, este sovány túró menjen.
2015. ápr. 11. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
köszönöm akkor a tejet hanyagolom, amúgy a barátnőm miatt is csinálom, mert van rajtam kb 20 kiló felesleg és ő a kockahasakat szereti és emiatt szakítani fog velem jövőhéten. Megpróbálok mindent beletenni ezért ilyen sürgős.
2015. ápr. 11. 23:23
 13/17 anonim ***** válasza:
Jövő héten szakít veled, ha nem lesz kocka hasad? :) Dobd ki most, előzd meg. Azért neked is lehetne ennyi sütnivalód 25 évesen. Ne haragudj, de röhejes ez a sztori.
2015. ápr. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Han
2015. ápr. 12. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Kocsog tableten nehéz írni, elküdte mikor belekezdtem. :)

Szóval az a kapcsolat nem sokat ér, ahol ez szàmít és elvárja tőled. Nálam egy ilyen nő azonnal menne a levesbe.

2015. ápr. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

szerintetek az nagy baj lenne, hogy ha napi egyszer tornáznék csak ?

Eddig futás és gimnasztika féleséget csináltam 1 nap és ezt most lecsökkenteném egyik nap ez másik nap az.

2015. ápr. 19. 19:05
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem gond, neked kell érezni mi a jó számodra.
2015. ápr. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!