Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elvesztettem a motívációm,...

Elvesztettem a motívációm, tippek? Valaki, aki járt már így.

Figyelt kérdés

2 éve 93 kg voltam, elkezdtem fogyózni, lementem 76-ra pár hónap alatt, azóta visszaszedtem 81-re, most megint lefogytam 72 kg-ra, de én olyan 63 kg szeretnék lenni,de valahogy nem megy.. :/ Napi szinten futni járok 6km-et futok, az 40 perc alatt van meg, egy hete ugrókötelezem is és hasprést csinálok..

Ami nagyon gáz sztem,hogy a lábam már szép formás és vékony,de a hasam nem akar lemenni.. :/ Most pedig kezdek belefáradni.... :/ Más,hogy állt úgy mond talpra hasonló helyzetben?



2012. aug. 17. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:

hat le a kalappal elotted, tudod hanyan nem kepesek ennyit fogyni? nagyon szep munka 20 kilot leadni. 72 kiloval meg ne add fel, az termeszetes hogy meg van hasad. 63 kiloval mar sokkal masabb lesz hiddel. probalj ki masikfajta tornakat. en rubint reka tornakat csinalok, nagyon szepen formalnak, van jo hosszu hasizomerosites is az ujabb dvd-in, brutal :)

probalj ki mas kajakat is, tedd valahogy valtozatossa a dolgot. aztan ha azt meguntad, megint vissza a regihez...

en ilyenkor mikor belefaradok siman abba szoktam hagyni az egeszet amugy, aztan ha 1-2 kilo visszajon mar undorodva magamtol folytatom tovabb. nem hiaba mondjak hogy eletmodot kene valtani...

sok sikert egyebkent :)

2012. aug. 18. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
egyreszt gondolj arra, hogy ha nem folytatod akkor az eddigi erofesziteseid karba vesznek. gondolom nem kis munkad van/volt abban hogy idaig is eljutottal. en is jartam hasonlo cipoben mint te. en talaltam egy peldakepet Terry Fox szemelyeben aki egy fiatal kosarlabdazo volt, de olyan 18 eves kora korul egy betegseg miatt amputaltak az egyik labat. ekkor kezdett el futni egyre nagyobb tavokat, es egy ido utan mar napi szinten lefutotta ( egeszen a halala napjaig ) a marathoni tavot. amikor mar majdnem feladtam akkor mindig az jutott az eszembe, hogy ha o fel labbal kepes volt naponta annyit futni akkor nekem nem szabad feladnom ket egeszseges labbal. [link]
2012. aug. 18. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeket :)
2012. aug. 18. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:

Én is jó párszor feladtam eddig, mindig diétázok 1-1,5 hónapig, lefogyok 5-6 kilót, majd belefáradok az egészbe és jól bezabálok. Azután 1 hétig csak tömöm magamba azt, ami csak belém fér, gyorsan felszalad 2-3 kiló, majd a lelkiismeret-furdalás annyira kínoz, hogy újból előveszem a mérleget meg a bicajt, és kezdem előről az egészet.


Na nekem ebből lett elegem, a folyamatos újrakezdésből, elegem lett, hogy csak a diéta körül forogjon az életem. Vannak milliószor fontosabb dolgok az életben, amiktől a diéta elveszi az energiám. Most azzal próbálom tartani magamban a lelket, hogy arra gondolok, minden egyes elrontott nappal távolabb kerülök az álmaimatól, azoktól a dolgoktól amelyekkel valóban foglalkozni szeretnék.


És én is gratulálok, nagyon ügyes voltál!

2012. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

először is, gratulálok! másodszor: természetesek az ilyen hullámvölgyek, hisz ha végig kitartana a lelkesedés, akkor mindenki elérné az álomalakját és senki se hízna vissza.

szerintem semmiképp ne hagyd abba! ne feledd az egyik alapigazságot: ahol a legtöbb a felesleg, onnan megy le legutoljára... sokan belefáradnak és abbahagyják, pedig ha még pár hónapig kitartottak volna, megindult volna a formásodás a problémás területeken is... saját magam hozom fel példának, körte alkat vagyok vaskos fenékkel és combokkal + kis mellekkel. az első pár hónapban a mellem szinte eltűnt, a hasam laposodott, a bordáim egyre kitapinthatóbbak lettek, de az alsófelem meg se moccant... de most, 5 hónap diéta és 3 hónap edzés után, elkezdett vékonyodni a combom és a fenekem is kisebb :) pedig 2 hónapja annyira elegem volt, hogy sokszor majdnem hagytam a csudába az egészet, mondván sose fog sikerülni, ilyen az alkatom, és nem éri meg a szenvedés.. de milyen jó, hogy kitartottam :) neked is ezt tanácsolom.

20L

2012. aug. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a kommenteket =)
2012. aug. 18. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!