Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Csajok, lányok nektek mennyire...

Asdnoname kérdése:

Csajok, lányok nektek mennyire jön be az ilyen test alkat? Többi lent.

Figyelt kérdés

[link]

Kondizom már 8 hónapja, tisztán kajával stb. És egyre jobban közeledek a jó kinézethez, és egy ilyen alkatot szeretnék ami szerintem még 1-2év biztos lesz, szerintetek ez mennyire elfogadható kategória? Vagy ez már túlzott?



2015. ápr. 22. 16:55
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem natúr.
2015. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Annyira buták vagytok, hogy az hihetetlen, nézzetek már meg egy naturál testépítőt például :)
2015. máj. 17. 18:30
 13/14 A kérdező kommentje:

# 10/12

na és mivan a fitness csajokkal? vagy ezekkel akik sportolnak valamit?:) Nemcsak a bulis csajokból áll az élet, és biztos van sok olyan csaj aki néha eljár bulizni de nem sportol, és tiszteletbe tartaná ezt, amúgymeg én is elszoktam járni néha bulizni, az életet élni is kell néha.

2015. máj. 17. 18:32
 14/14 anonim válasza:
jól néz ki az tény,de azért egy ilyen pasitól kicsit elbizonytalanodnék magamat illetően,hogy elég vagyok-e....
2015. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!