Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire ideális testalkat ez...

Mennyire ideális testalkat ez testépítéshez?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok

167 cm magas és 56 kg

El kezdtem olyan fél éve edzeni akkor 165 cm magas és 48 kg voltam. Apa alacsonyabb tőlem anyával egy magas vagyok szóval magasabb már nem nagyon ha leszek. Apa 30 éve gyúr.

Mellbőség 90-96 cm (kiengedett- beszívott levegő)

comb 45 cm

vádli 33,5 cm

bicepsz 33 cm

alkar 27 cm

vállszélesség 44 cm

csípőszélesség 35 cm

derék szélesség/kerület 71/31 cm

Előre is köszönöm a válaszokat véleményeket

én túl vékonynak találom magam



2014. febr. 18. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:

comb 45 cm

vádli 33,5 cm

bicepsz 33 cm

alkar 27 cm

vállszélesség 44 cm

csípőszélesség 35 cm

derék szélesség/kerület 71/31 cm


haha, es szerinted ennyibol mi mar latunk is magunk elott lelki szemeinkkel?


Sokkal de sokkal hasznosabb lenne, ha mellekelnel egy jol megvilagitott, fej nelkuli fotot!!!

2014. febr. 19. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Először is egyik legfontosabb, hogy milyen arányyban vannak gyors izomrostjaid, ami nem derül ki ebből. A gyors izomrostok nagyobbak ezért testépítés szempontjából ideálisabbak. A regeneráció ideje is döntő fontosságú.
2014. márc. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csináld. Itt az egyik gyúrós kérdésnél volt egy link egy programra, amely kiszámítja, mi a max. ahová eljuthatsz. Apukádnak riszpekt. Ő nagyon kigyúrt?:-D
2014. nov. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!