Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezek a fehérjeporok mennyire...

Ezek a fehérjeporok mennyire egészségtelenek? Azt hallottam, hogy a májra, meg a vesére elég káros. Kinéztem magamnak a Nitro Gold Pro Enzy Fusion-t, ez is káros? Itt a link hozzá, írja hogy miket tartalmaz.

Figyelt kérdés
14 éves fiú,vízilabdázok,163 cm,46 kg

2015. máj. 5. 19:26
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
0%
Kevertek valakivel, eddig még nem álltak Wade mellett. De mindegy is. Egyébként csak mondom mellékesen, hogy az egykezes fekvőtámasz esetében a saját súlyod 70%-nak kétszeresének megfelelő nyomóerőre van szükséged. Egy 100 kilós embernél ez 140 kg. Wade pedig érthető, hogy nem vállalja magát. Amúgy meg írjatok Al Kavadlonak majd ő megmondja. Lezártam, csaó.
2015. máj. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
47%

Látom megy a matek :D

Egykezes fekvőnél nem lesz nagyobb a súlyod attól, hogy egy kézzel nyomod, csak a 35kg/kéz helyett 70kg-ot nyomsz.

2015. máj. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Én meg két karra értettem. Csak nem írtam oda. Nyomóerőt meg nem tudsz fél kézzel fejleszteni, csak akkor ha már megy az egykezes fekvőtámasz.
2015. máj. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

"Wade pedig érthető, hogy nem vállalja magát. Amúgy meg írjatok Al Kavadlonak majd ő megmondja. Lezártam, csaó."


nem érthető,nem írtál normális indokot,az hogy börtönviselt nem indok.

Oké te meg írj Swarzenegger-nek,ő meg azt mondta hogy nem leveleztek,majd ő megmondja,kb ilyen volt a hozzászólásod,és attól hogy valaki azt mondja hogy levelezett valakivel nem feltétlen lesz igaz


és azok az erőemelők akik kinyomnak 350 kg-ot azok hízzanak fel akkorára hogy fekvőzhessenek?

na látod :)

2015. máj. 6. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Az csak egy példa volt. Azt magadra kell vonatkoztatni. Wade pedig soha nem fogja magát felvállalni. Az pedig elég nyomós, hogy börtönviselt. Lehetnek ellenségei, stb. Lehet nem szereti a felhajtást meg a szennymédiába nem akar bekerülni. Jól teszi.
2015. máj. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nekem sincs például se facebookom se twitterem, se semmi ilyen vacak. Aki elakar érni az elér telefonon, postán, e-mailben.
2015. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
És törlöm a listámról a kérdést, innentől nem érdekel.
2015. máj. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

25. az ellenségei nem azért az ellenségei mert ismerik őt már az ismertség előtt?:) fuck logic :)

szóval jó értelmes "rajongói" vannak már ha létezik

2015. máj. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!