Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 éves fiu vagyok 152 cm 62...

14 éves fiu vagyok 152 cm 62 kg eléggé zsiros. Mit tegyek? Fogyókura? Street work out? Vagy súllyal edzés? Zsírra lehet gyurni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 10. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Üdv. Izom is van rajtad vagy csak zsír?
2015. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
14 évesen saját testsúlyos edzés legyen. És kevesebb szénhidràtot egyél.
2015. máj. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi montizsolt !
2015. máj. 10. 17:40
 4/5 Hippdián válasza:

18:00 után nem szabad enni semmit, ha fogyni akarsz. Ha ezt be tartod akkor mar is elértél valamennyit. Mozogni is kell, én javaslom a futógépket és a hasizom gyakolatokat, mar ha elmész konditerembe. E mellet tudnod kell, hogy a fogyást a mozgás csak 30-40% ban segítheti elő. A többi 70-60% pedig az étkezésem múlik.

Meg kell tanulnod helyesen táplálkozni.

Erről viszont jobb egy szakembert megkérdezni, tehát ha elmész egy kondi terembe ott vannak edzők, akiket nyugodtan megkérdezhetsz ilyesféle dolgokrol, szívesen segítenek majd hidd el :) Ja és barhogyan is taplalkozol, akar egeszseges ételekről legyen szó, mindig csak kis adagokat fogyasz.

Tehat fogyokura+mozgas+helyestaplalkozas+hat utan tilos enni. Így megindulhat a fogyás.

Bár én a helyedben szednék pár étvágy csökkentő bogyót, ha gyorsabb eredményre éheznék.

És így még éhezni sem fogsz szóval kevésbbé fogsz szenvedni.

Na én ennnyit tudtam hozzá szólni, remélem tudtam újat mondani.

Sok sikert a fogyáshoz!!!

2015. máj. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszának 50, de inkább 70%-a faszsag. Hat utan nem lehet enni, gratulálok :D ; a sport csak 30-40%-ban fogyaszt, ismét megdicsérlek!!! Komolyan, aki hülye mért osztja az eszét?
2015. jún. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!