Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítő étrend?

Testépítő étrend?

Figyelt kérdés

Az a problémám h még diák vagyok és most kezdtem hozzá testépítéshez . Mindent elolvastam amit tudni kell róla tartom is a diétát reggel meg este de az a problémám hogy suli menzára járok és hát kicsit zsíros ételeket kapunk . A kondi bérlet meg a fehérje mellett nincs annyi pénzem h külön étkezzek , anyámék erre nem adnak , mert azt mondják kiváló a sulis menza ami naponta 300 forint . Szóval azt szeretném kérdezni hogy mennyire befolyásolják ezek az ételek a fejlődésemet ? Tudok valamit tenni ellenük esetleg több aerob eddzés ? Minden nap két menü van leírok párat . a: Tárkonyos pulykaraguleves, Mákos metélt, Gyümölcs

b: Tárkonyos pulykaraguleves, Mogyorókrémes gombóc, Gyümölcs

a: Vajas galuskaleves, Mézes mustáros csirkemellcsíkok, Tepsis burgonya

b: Vajas galuskaleves, Palatinusz sertésszelet (zöldborsós, májas), Párolt rizs

a: Magyaros burgonyaleves, Sertéspörkölt, Tökfőzelék, Sajtos pogácsa

b: Magyaros burgonyaleves, Sertéssült, Gyümölcsmártás, Sajtos pogácsa

van egy ilyen kis táblázat a menzán h melyik ételbe mennyi tápanyag van és a legtöbb menübe minimum 35 gram zsír . Kérem azok segítsenek akik értenek is hozzá . Amúgy meg szálkásodni meg tömeget is szeretnék növelni. 16/f



2015. máj. 18. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Kb. semmit nem olvastál el róla eddig, nemhogy mindent.
2015. máj. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az én szobatársaim menzás kaja mellett kezdtek el edzeni, és látványosan fejlődtek.

Majd ha tudsz dolgozni, tudsz venni mellé fehérjét vagy sovány húst, amit otthon elkészítesz magadnak, és jobban fogsz fejlődni (feltehetőleg). Addig pedig legalább helyesen megtanulod a gyakorlatokat. Futni futhatsz most is.

2015. máj. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Tömegeléshez még talán elmegy, bár nem tudom, hogy abban a táblázatban mit írnak, mennyi a fehérje és szénhidrát.

Mindenesetre szálkásításra a menü nagy része alkalmatlan (nem gondolnak a konyhán a testépítőkre :D).

Igen, az aerob edzés hasznos lehet. Nem tudom, hogy mennyire gyors az anyagcseréd, mennyire vagy hajlamos a hízásra, ezek nagyban befolyásolják az étrendet.

2015. máj. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát hízni nehezen hízok 188 cm vagyok és 79 kg . Megpróbálom kiválasztani a jobb menüt akkor kockahasról lemondhatok de erősödhetek a többi végtagomra ugye ?
2015. máj. 18. 19:53
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenre erősödhetsz. A kockahashoz zsírszegényebb étrend kell.
2015. máj. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"A kockahashoz zsírszegényebb étrend kell." - Nem igaz, elsősorban az egyszerű szénhidrátok fogyasztását kell időzíteni/elfelejteni.
2015. máj. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!