Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Derékfájás, mennyire baj?

Derékfájás, mennyire baj?

Figyelt kérdés

Amiota nagyobb sullyal labtolozok elkezdtem erezeni a derekamat kozben, vagyis olyan mintha nem is a labam erolkodne hanem a derekam.. Nem tudom, hogy rosszul csinalom, vagy pedig csak amiatt van, hogy nagyobb a suly (50kg suly, 50kg vagyok en is de labtolon ez az arany nem hiszem hogy sok lenne masnak amugy)

Illetve most utana guggolasnal is ereztem mar ezt az erolkodesszeru erzest a derekamban. Szerintetek mennyire baj? Mert nem tudom, hogy csak a derekam gyengebb meg, vagy pedig tenyleg helytelenul csinalok valamit, akkor viszont surgosen valtoztatnom kene.

Lany vagyok egyebkent


2015. máj. 18. 21:33
 1/3 anonim válasza:
Nekem a csuklom fájt meg a vállam és azt csináltam hogy nem erőltettem azt a részt ahol fájt meg szedtem rá kálciumot magnéziumot d vitamint és nekem elmúlt a fájdalom nemtudom hogy a derekadnál ez segítene de sokan mondják az izület védőt ami nem is drága... de szerintem ne erőltesd meg mert attól csak rosszabb lesz.
2015. máj. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Törzs izmait erősíted? Hiperhajlítás, vagy felhúzás vagy valami van?
2015. máj. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Dogmatix91 ***** válasza:
Azért fáj a derekad mert elemelkedik a derekad miközben leengeded. Ne engedd olyan mélyre, csak amíg le tudod szorítani a derekad. A törzsedet folyamatosan feszíted a gyakorlat alatt és nem kapkodva engeded le a súlyt hanem végig kontrolláltan, felfele pedig dinamikusan kitolod. Gerincmerevítőket, törzsizmokat pedig erősítsd meg és nem lesz semmi baj.
2015. máj. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!