Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem lehet napközben...

Miért nem lehet napközben magas glikémiájú szénhidrátot bevinni, ha az a mennyiség még beférne a glikogénraktárakba?

Figyelt kérdés

2015. máj. 22. 11:17
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Jó, a 45%-os gyerek nagyon jó szövegeket tud tolni. A kedvencem a tudomány = vallás = hit összefüggés volt. Ennél nem lesz sztem lejjebb, de párszor már tévedtem ilyen tekintetben.


Am meg ezt a legjobb, és legkényelmesebb beköpni:

- Az amúgy se úgy volt!

- Akkor hogy?

- Hátőőőő nemtudom, de biztos nem úgy ahogy mondják!

- Aha, és ezt mire alapozod?

- Hátőőőő végülis semmire, csak úgy gondolom hogy mindenkinél okosabb vagyok, mert a GYIK-on megkérdőjelezem a tudomány egészét, és létének jogosságát.

- Jajó, ha hülye vagy, inkább halj meg...


Szóval erre nem tudok már mit mondani. Állj ki az utcára, és szónokolj a baromságaidról. Érdekes hogy vallásnak, és humbugnak titulálod a tudományt, de minden ismereted onnan származik. Igaz minden ismereted olyan szinten felszínes, hogy még csak rálátást se biztosít arra, hogy mennyire nem látsz bele, de ez téged nem zavar.

Ugye pont valamelyik nap emlegettem a Dunning–Kruger hatást... nem véletlen a dolog.

2015. máj. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
A paleo meg a low carb az a 90 napos agymenésekkel egyenértékű
2015. máj. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 Dogmatix91 ***** válasza:
Ezt azért elég bátor dolog kijelenteni. Mondom ezt úgy, hogy nem paleozom és sose voltam alacsony szénhidráton.
2015. máj. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!