Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan formásodhatnák itthon?

Hogyan formásodhatnák itthon?

Figyelt kérdés

hasam nagy-ebböl lefaragni ,lábaim vékonyak,jó lenne ha izmosabbak vastagabbak lennének.

étrendem viszonylag egészséges....

van egy szobabiciklim. mennyit tekerjek rajta ? milyen itthoni torna gyakorlatokat csináljak a látható eredmény érdekébe ?

csak itthon tudok tornázni ,futni sem tudok eljárni ,ugyanis gyerekeim vannak :)

köszi a tippeket.

amugy 168 cm és 60 kg vagyok ,ugyh nem fogyni csak formásodni szeretnék .


2015. máj. 23. 10:39
 1/8 A kérdező kommentje:
fehérjeport igyak vagy felesleges ?
2015. máj. 23. 11:00
 2/8 A kérdező kommentje:
ugrókötél és a sima hullahopp karika is segithet ?
2015. máj. 23. 11:30
 3/8 anonim válasza:
31%

én videókkal fogytam és izmosodtam

https://www.youtube.com/watch?v=nJRpdWHXQKc

2015. máj. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

jéézus, olvasd el a sárga kapszulát, ha fogyni akarsz, ahhoz kalóriamínuszban kell lenned -> étrendet kell készítened (sárga kapszula elolvasása után menni fog)

aerob edzés 40-60 perc futás, szobabicaj esetén kikeresed neten + használati útmutatóból, hogy mekkora ellenállásra kell beállítanod, a 40-60 perc marad

most akkor mit akarsz? mert nem értem a hasadból le akarsz faragni -> zsírt eltávolítod az kalóriamínuszban történik, és az bizony fogyás

izmosodni pedig kalóriapluszban tudsz

2015. máj. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

ezen mi a jéézus ?

amugy igen ugy ahogy irod,hasból fogyni szeretnék ,de kozbe izmosodni is,amit tudom ,hogy tömegnövelö étrendel kell ,amit ismerek is...de nem akarom ennyire komolyan venni ,nem testépitö ,vagy izom pacsirta akarok lenni ,nem akarok kockás hasat sem ,csak azt ,hogy kisebb legyen ,és a lábaim szép formássak legyenek...

pár éve kb semmit nem mozogtam ,és csak simán szeretném beiktatni a mindennapjaimba a mozgást...

köszönöm a videót :)

2015. máj. 23. 12:01
 6/8 anonim ***** válasza:

Márpedig, ahhoz, hogy szép formás legyél komolyan kell venned.

A tömegelés és a szálkásítás egyszerre meg nem megy.

A hasadról fog utoljára eltűnni a zsír.

2015. máj. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"de kozbe izmosodni is,amit tudom ,hogy tömegnövelö étrendel kell ,amit ismerek is...de nem akarom ennyire komolyan venni ,nem testépitö ,vagy izom pacsirta akarok lenni ,nem akarok kockás hasat sem ,csak azt ,hogy kisebb legyen ,és a lábaim szép formássak legyenek... "


Ez a "logika" (vagyis annak hiánya) annyira kiszúrja a szemem.

1. Írj már normálisan légyszíves (nem bántásból). Szemrákot kapok.

2. Nőként nem leszel "izompacsirta", kivéve ha úgy döntesz nagyobb mennyiségű szteroidot injektálsz magadba. Az meg véletlenül nem nagyon szokott megtörténni. Egy nő összehasonlíthatatlanul kevesebb tesztoszteront termel, mint a férfiak (és cucc nélkül még egy férfi sem fog igazán komoly izomtömeget felszedni, hát még egy nő).

3. Azt akarod, hogy a lábaid szép formásak, és izmosak legyenek, és tudod hogy ahhoz, hogy izmot szedj fel, tömegnövelő étrend kell. Mégsem akarsz egy ilyen étrendet követni, mert "az túl komoly". Akkor szerinted hogy fogsz izmosodni?

4. Igazából kezdőként lehetséges súlytartási kalórián, sőt, még kalória mínuszban is izmot felszedni, de ahhoz hatásos edzés kell. Az otthoni torna nem hatásos, nem ad elég terhelést a hipertrófiához.

5. Ahhoz, hogy laposabb hasad legyen, fogynod kell.

2015. máj. 23. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyárra már nem leszel topp formában ha emiatt akarod elkezdeni, de még a jövő nyárra lehetsz:)
2015. máj. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!