Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lassan fejlődök, mi lehet a...

Speechless kérdése:

Lassan fejlődök, mi lehet a gond? Tippek, tanácsok? Többi lent.

Figyelt kérdés

200cm 94 kg vagyok. Januárban kezdtem el a súlyzós edzést. Előtte saját testsúllyal próbálkoztam. Heti négy alkalommal edzek. Hétfő: mell - tric, Szerda: Bic-hát, Péntek: Váll-láb, Vasárnap: Has-alsó hát.

2 hete elkezdtem szálkásítani, mert has-derék tájt akad felesleg. 96-97ről lementem 94re. Étrendemre igyekszem odafigyelni. Reggel müzliszelet + 100% whey isolate, Délben csirke vagy hal + rizs, edzés után 100% whey isolate, este: csirke vagy hal + rizs.

Mivel érhetnék el látványosabb fejlődést? Ötletek?

Köszi!



2015. máj. 8. 16:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Szálkásításnál (zsírleadás) ne is várj izmosodást, max picikét az elején. Izomnöveléshez kalória plusz kell.
2015. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szálkásítást csak most kezdtem. Van fejlődés, csak nagyon lassan. De lehet én vagyok türelmetlen.
2015. máj. 8. 17:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor lehet, nem megy ez pikk-pakk, nem pár hónap egy jó forma, hanem évek melója.
2015. máj. 8. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!