Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nincs elég akaraterőm, de le...

Nincs elég akaraterőm, de le szeretnék fogyni. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Egyszerűen gyűlölök futni, de tudom, hogy csinálnom kell, ha le akarom adni azt a kb. 15 kiló felesleget. Már többször is elkezdtem, de mindig feladtam, és félek, ezúttal is fel fogom, de most erős akarok lenni, és be akarom bizonyítani magamnak, hogy nem vagyok olyan puhány, mint anno. Mit tegyek annak érdekében, hogy ne adjam fel?

2013. dec. 11. 11:51
1 2
 1/18 anonim válasza:

Egyszerűen határozd el magad és kész, mások is meg tudták tenni, akkor te is képes vagy rá.

Egyébként nem csak futással lehet fogyni, válassz olyat, amihez nagyobb kedved van és egyél sokkal kevesebbet.

2013. dec. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Biciklizni imádok, de most nem tudok sajnos a hideg miatt... Viszont az motivál, hogy ha tavaszig konditeremben edzek, utána elmehetek végre biciklizni :) Az, hogy másoknak sikerült, az engem nem motivál... :-/
2013. dec. 11. 12:36
 3/18 anonim ***** válasza:
a hideg miatt nem tudsz biciklizni...? hat persze, kifogas mindig van. en pl. a mai fagy ellenere is rolleren indultam meloba.
2013. dec. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
De bicikli helyett megyek edzeni a konditerembe. A hideg miatt fáj a fülem :-/ Ha jobb idő lesz, biciklizem, addig konditeremben edzek :)
2013. dec. 11. 13:11
 5/18 anonim ***** válasza:
sapka, fulvedo, fuldugo. mondom, kifogas van. vegyel szobabringat, jarj terembe, ha ennyire nem birod a hideget, egyet ne tegyel: ne nassolj.
2013. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
maradj kövér. tök m1 mit fogsz csinálni, ne mfog össze jönni, egyébként a kaján múlik minden, a mozgás az csak segithet. ugyanazt az edzés folytatva szar kajával hiztam +4kg most normálisan kajálva 1 hónap alatt ment le 5kg, persze sokszor mást ennék meg mást kivánok,de ki nem sz*rja le, ez a cél ezt kell csinálni.
2013. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A konditeremben biciklizek... És nem nassolok összevissza, nem eszem semmilyen cukrot, chipset, üdítőitalokat, péksüteményeket, stb. Ettől függetlenül nem koplalok, csak ezek helyett pl. főzelékeket eszem, és kevesebbet, mint eddig.
2013. dec. 11. 13:25
 8/18 anonim ***** válasza:
én répát meg brokkolit szoktam csirkével, edzés után ezek mellé még rizs
2013. dec. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az jó :) Én ilyesmiket eszem: sóskafőzelék, párolt zöldségek sajttal, barna kenyér reggelire szintén sajttal, ja és persze gyümölcsök nasi helyett :D
2013. dec. 11. 13:46
 10/18 anonim ***** válasza:
Az mondjuk én megértem, hogy ilyen időben nem bicajozol. Nem mindig kifogás, mert pl: nekem is begyullad a fülem és a homlokom is fáj. De abban igaza van a válaszadónak, hogy nem kifogás kell, vannak meleg helyek ahol lehet jókat sportolni :) Ilyen a konditerem, aerobik, zumba, tornázni otthon.. van miből válogatni. Motivációnak meg pont jó lesz, hogy magadnak akarsz bizonyítani!
2013. dec. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!