Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jó ez az edzés?

Egy naaagy fan kérdése:

Jó ez az edzés?

Figyelt kérdés

12 percig fekvőtámasz, súlyzózás és felülés. Mellé szabadidőmben futok, egészségesen eszek. Mellé csináljak még valamit? Ha igen mit?

13/L



2015. máj. 23. 23:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Jah, és a súlyzó 6kg-os
2015. máj. 23. 23:38
 2/10 anonim válasza:

Szerintem ha csak fitt akarsz maradni, akkor ez pont eleg. :)

De felules helyett inkabb a hasprest ajanlanam, jobban kimeli a gerinced es vizonyos szam felett jobban is megmunkal, illetve az alkar tamasz is sokat segit. :)

2015. máj. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Alkartámasz? Az milyen? :)

Az állóképességemet szeretném növelni

2015. máj. 23. 23:51
 4/10 anonim válasza:

Az alkartamasz olyan mint a fekvotamasz, legalabbis hasonlo. A kulonbseg hogy az alkarodon tamaszkodsz ez ugy tartid magad egyre tobb ideig.

De az allopekessegre en meg ugralokotelezni szoktam rengeteget es minnel tobbet futni :)

2015. máj. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
2015. máj. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
azért a "súlyzózás" az egy elég fura fogalom :) jobban tudnánk segíteni, ha kifejtenéd ez mit takar. Meg sztem ne időre csináld a gyakorlatokat, hanem inkább ismétlésszámra.
2015. máj. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ez semmit nem árul el az edzésedről, csak azt, hogy szoktál mozogni.


12 perc erősítés az nem túl sok mozgás, ettől még nem rossz. De nem tudjuk összességében mennyi és milyen jó, csak hogy jobb mintha nem mozognál.


Futás, egészséges étkezés megint relatív dolgok.


Én nem tudom megmondani mit csinálj, mert így sem tudom mit csinálsz. Természetesen van preferenciám edzésben és táplálkozásban is, sőt még az én edzésemről is elmondható, hogy fekvőtámaszozom és súlyzózok, ritkábban felülésezem vagy futok.. pedig biztos, hogy egészen másképp edzünk és étkezünk.


Tehát vagy pontosabban írd le mit, mennyit edzel (de mint írtam mindenképp jó, hogy mozogsz!) vagy.. vagy nem tudom. :)


Persze, csináld, mellette nyomass valamilyen küzdősportot ha gondolod.

2015. máj. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)

Alapjába véve nem időre akartam, de rájöttem, hogy amíg 3szor meghallgatom az Eye of the tigert pont elfáradok. :) Ezt majd később növelem, egyelőre annyi fejlődést tapasztalok, hogy már nem szánalmasan kevés fekvőtámaszt tudok megcsinálni :)

2015. máj. 24. 11:17
 9/10 anonim ***** válasza:
Tök jó!
2015. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jah, és ezt az edzést napi 2szer-3szor csinálom. (12×2-12×3)
2015. máj. 24. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!