Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrós sporttársak! Az alábbi...

Gyúrós sporttársak! Az alábbi listáról ti melyik gyúrós kategóriába tartoztok?

Figyelt kérdés

Itt egy cikk, a konditeremben fellelhető embertípusokról.

Elég érdekes cikk, szóval ki melyik kategóriába tartozik?

Persze csak őszintén:)

Vagy a ti termetekben is fellelhető néhány ezek közül, ami egész humoros jelleget ad a terem hangulatának.


[link]



#sportkategória
2015. máj. 24. 21:47
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

hát ha teljesen őszinte akarok lenni; és pontosan ez az az ok, ami miatt itthon csináltunk öcséimmal saját termet... én a 4-es vagyok meg öcséim is... de nem azért mert dagadt vagyok, egyszerűen ezt a képességet örököltük apánktól, szinte mindig mindenhol izzadunk... jelen pillanatban is izzadt a homlokom, pedig csak itt ülök a gép előtt és 2 world of tanks mecs közt válaszolgatok :D

télen olyan 0, -4 fok között jön el az az idő, mikor már igényeljük a kabátot, addig pulóver, max néha 2pulóver, de amikor mások fáznak már, mi akkor vagyunk elemünkben... ilyenkor meg.. napi 6-7 liter is lecsúszik, komoly melegben, volt már 10 is...

2015. máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem, de a telefonközpontosok/beszélgetek miközben foglalom a gépet típusúak eléggé idegesítenek. Maximálisan sztereotíp a cikk.
2015. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hál' isten hogy itthon van 2 személyes edzőterem és haverommal ezektől mind megmenekülünk
2015. máj. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerencsére egyik sem. (nagyon remélem..)
2015. máj. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
9. :D
2015. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
egyik sem ;)
2015. máj. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2015. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyik sem,de egy ilyen szakértő 5ös pont egyszer kihozott a sodromból,pedig nem érzem tisztemnek,hogy neveljek másokat,vagy rászóljak akárkire.Annyi volt,hogy nyomtam 45 fokban és egy ilyen szakértő-50 éves 35%os testzsírral-meg annyira üvöltve osztotta az észt valakinek ott mellettem egy ideje,hogy már zavart,ezért szóltam neki,hogy takarodjon el mellőlem a kocsmába üvöltözni,vagy eddzen inkább a pofázás helyett.Persze előtte már odakészítettem magam mellé egy 2 kilóst,hogy ha nekem jön akkor szétba/szom vele,meg is indult üvöltve szitkozódva hogy széttép,de ketten lefogták én meg röhögve vártam,hogy ütőtávba érjen.Pár perc alatt lecsillapodott,akkor elengedték és végre csak a zene szólt az üvöltő okoskodása helyett.
2015. máj. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!