Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek a SPORTS...

Mi a véleményetek a SPORTS Line Champ márkáról?

Figyelt kérdés

A Müllerben is kapható ez a fajta fehérjepor. [link]


Ki próbálta már ki, mi a véleményetek róla? Én azt tapasztalom , hogy mióta minden súlyzós edzésem után iszom, valahogy látványosabban nő a mellizmom. A neten csak németül találtam róla véleményeket, de azok is pozitívak. Csak az válaszoljon , aki már próbálta. Kívülálló véleménye most nem érdekelne! Köszönöm.



2015. máj. 25. 10:55
 1/1 anonim ***** válasza:

"Zutaten: Calciumcaseinat, Sojaproteinisolat, Molkenproteinkonzentrat, Hühnereiklarprotein, Aroma, Magnesiumcarbonat, L-Leucin (0,5%), L-Valin (0,25%), L-Isoleucin (0,25%), Vitamin C, Süßstoffe Acesulfam-K und Sucralose, Vitamin E, Niacin, Pantothensäure, Vitamin B6, Vitamin B1, Folsäure, Vitamin B2, Biotin. Enthält Laktose."


tehát kazein, szójafehérje, tejfehérje, tojásfehérje...


szereintem selejt, nagy része szója

2015. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!