Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire hátrányos ha a...

Mennyire hátrányos ha a reggelim nem tartalmaz fehérjét?

Figyelt kérdés
Természetesen katabolizmus szempontjából. Ált. a reggelim 50g zab, 20g mazsola, 20g 0,1%tej + 30g 0,1%tej kávéba. Ez legfeljebb 8g fehérje ami semmi. Tízóraira szoktam kisebb adag túrót enni, 150-200g-t, célszerű lenne felcserélni a reggelit és a tízórait? Utolsó étkezésem előző este minimum 300g túró

2015. máj. 25. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Reggel a fehérje lenne a legfontosabb. Mellesleg minek költesz ennyit túróra? Jobban járnál csirkével, meg tejsavóproteinnel.
2015. máj. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Oké akkor cserélem a sorrendet.

1600 a csmell kilója, amiben van 200g fehérje

1000 a túró kilója és van benne 160g fehérje

és amúgy is szeretem a túrót.

2015. máj. 25. 16:35
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nekem reggel alig csúszik a kaja, egy banánt eszem megszokásból, azon kívül 40gramm zabpehely kis mogyoróvajjal és kókuszreszelékkel, ez úgy lecsószik... protein nagyon ritkán megy mellé, egyszerűen nem kívánom reggel... én abba hiszek, hogy a napi mennyiségek játszanak, az, hogy mikor viszed be, egyénfüggő.
2015. máj. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nézd meg azokat, akik pl harcosok étrendjében hisznek, ők pl egész nap zöldséget esznek, tápanyagot csak este, aztán mégis fejlődnek...
2015. máj. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
46%
-_-
2015. máj. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!