Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha először mennék edzeni...

Ha először mennék edzeni terembe eltunyult nőként, akkor kb. hány kg-os súlyokkal kéne a karomat edzenem?

Figyelt kérdés
4 hete kezdtem otthon tornázni. Először súlyzó nélkül, mostanra pedig már 1.6 kg-os súlyzóval végzek 4 sorozatot, 3×15 ismétléssel. Kíváncsi vagyok, mi lenne a különbség, ha edzőteremben kezdtem volna.
2015. máj. 25. 21:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Elírtam: 4 féle gyakorlatot végzek 3×15 ismétléssel.
2015. máj. 25. 22:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem leszel erősebb mert máshol edzel. Nem írtad mi az a gyakorlat amit csinálsz amúgy.
2015. máj. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Miért ne lennék erősebb, ha mindig nehezebb súlyokkal edzem? Az izomnak tök mindegy, hogy otthon csinálom-e vagy teremben.

A kérdésem az volt, hogy általában hány kg-mal kezdenek teremben azok, akik először csinálják.

2015. máj. 25. 23:06
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit? Bicepszet vagy guggolást?
2015. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is ugyenzt írtam, hogy nem attól függ, hogy hol edzel, nem értem, hogy jön ide az, hogy edzőteremben kezdesz 1.6-ttal vagy otthon.

Még minidg nem irtad le milyen gyakorlatot csinálsz "karra" így kapásból tudnék neked 50-et mondani amihez egykezes súlyzó kell és karra edzel vele...

2015. máj. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 kovpet ***** válasza:

Akkora súllyal csináld, hogy az utolsó széria utolsó ismétlése épp sikerüljön.

Egy kis izom (pl váll vagy bicepsz) esetén ez nyilván kevesebb lesz mint egy nagy (pl hát vagy comb) esetén.

2015. máj. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!