Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan embereket akik ingyen töltenek fel videókat, edzésterveket, étrendeket internetre?

Figyelt kérdés
Szeretnék fogyni, de főként szálkásodni és formálódni, szóval olyan étrendet keresek, ami könnyen összeállítható és nem kell hozzá mindenféle nagyon különleges dolog, amit csak Pesten vagy webshopban lehet megvásárolni. Illetve Péntek Enikő edzésvideóit szoktam használni, de ha van jó tippetek szívesen fogadom.

2015. máj. 27. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek magának kell összeállítani az étrendjét, nincs értelme másét követni. Milyen különleges dolog?
2015. máj. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Olvass el egy Cosmopolitan cikket amiben mindenféle lazac szőlőmagolajon sütve párolt spárgával ruccola ágyon nevezetű ételeket tartanak diétásnak, és ezek az ételek nem biztos, hogy könnyen/olcsón beszerezhetők, de ha nem tudsz semmilyen segítséget nyújtani, akkor légszíves legközelebb inkább ne kommentelj.
2015. máj. 27. 21:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Cosmopolitan :D :D :D


Ha valóban fogyni akarsz, akkor nem olvasol ilyen sz4rokat.


Egyébként miért olyan nehéz beírni a gugliba, hogy "alapismeretek"?

2015. máj. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem függ össze a fogyás a női magazinok olvasásával, de ha már megveszem az újságot, kérlek engedd meg hogy elolvassam ezt a részt is benne ;)

Nem igazán tudom milyen alapismeretekről beszélsz, de nyugodtan felvilágosíthatsz, elég sokat tudok a diétákról, de gondoltam Én hülye, hogy hátha van valaki aki tesz fel internetre étrendeket és Ti segítőkész emberkék elkülditek, ha tudtok valamit, de semmit se tudok ahogy látom, és csak a szátok jár, ahelyett, hogy valami értelmessel töltenétek a napotokat, de itt is meglátszik a magyar mentalitás. Amibe tudunk belekötünk, ha szart se tudunk valamiről akkor is okoskodunk. Magyarország Jobban teljesít.

2015. máj. 27. 22:38
 5/10 anonim ***** válasza:

A kozmóból szedted, hogy ekkora pofát kell növeszteni? :) Képzeld, aki normális annak szoktunk segíteni, de ilyen kis öntudatgyökérnek én már dacból sem fogok, és remélem, hogy más se.


Persze egyből jön a magyarozás, mindenki hibás, csak te nem, mert szarsz bele.


Még belekeveri a politikát is, az nem magyar mentalitás. xD

2015. máj. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Éppen ezért lett ide kiírva Kedvesem, mert nem szarom le, és nem tudom hogy ebbe milyen arcoskodást látsz, de gyerünk köss bele, látom unatkozol a gép előtt és nincs életed :)
2015. máj. 27. 22:51
 7/10 anonim ***** válasza:

Fogadni merek, hogy kerestél rá az alapismeretekre, igaz?

Az első találatra rákattintva megismerhetted volna a témában az alapvető tudnivalókat és ugyan azon az oldalon étrendeket is találtál volna, sőt magadnak össze is állíthattál volna egy párat.

Ehelyett leírod, hogy nem tudod miről van szó, meg azt hitted, hogy van, aki tesz fel étrendet az internetre, stb.

Képzeld, tesznek föl és pont abban segítettünk, hogy megtaláld.

Csak tudod, ahhoz, hogy ki tudd választani a számodra megfelelőt, előtte tisztában kéne lenni legalább az alapvető tudnivalókkal.

De aki Cosmon nevelkedik, annak hiába is beszélünk, önálló gondolkodásra, pláne cselekvésre az ilyen olvasók 99%-a alkalmatlan, mert megszokták, hogy azt kell követni, ami az újságban van, mert az a trendi.

2015. máj. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy fontos szó kimaradt, bocsánat:


Fogadni merek, hogy NEM kerestél rá az alapismeretekre, igaz?

2015. máj. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy nagyképű r'banc vagy, én adtam neked egy értékelhető információt. Olvasd csak tovább a sötét magazinjaidat.
2015. máj. 28. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Majd te pont megmondod miről mit tudunk gyökér, nagy ám itt a sötétség.
2015. máj. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!