Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék a párommal együtt...

Szeretnék a párommal együtt edzeni és fogyni, de nem túl motivált, mit tegyek? (további részletek lent)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy mióta együtt vagyunk mindketten kicsit leeresztettünk és tudjuk, hogy változtatni kellene, én ugyan csak 4-5 kilót szeretnék fogyni, de tudjátok azért finomabb egy hambi mint a saláta :D Szóval nem élünk együtt és mindössze hétvégente találkozom vele és olyankor én főzöm, szóval olyankor próbálok diétásabb ételeket, de egyszerűen nem érti meg hogy ebből sem kellene 3tányérral szedni, tehát mikor nem vagyok ott akkor sajnos nem tudok rá még hatni se, hogy ne napi 2x egyen és akkor több tányérral, mert tisztában van vele mit kellene tenni, mert régen sokat edzett és jó formában volt, de ma már könnyebb így neki. És most folyamatosan mondja hogy menjünk futni, de most is csak a kifogásokkal jön, hogy nincs cipője, rossz az idő és hasonlók. Nekem így is tetszik és szeretem, de korábban sokkal jobban nézett ki és kicsit úgy érzem, hogy az én hibám, hogy ilyen sokat hízott mellettem (közel 30kilót). És nem is szeretném ráerőltetni, hogy fussunk, mert mióta hízott elkezdett fájni a csipője és a térde, szóval lehet nem tenne neki jót a futás, ezért próbálom túrákra, kalandparkokra hívni, hogy legalább ennyit tegyünk meg. Szóval segítsetek hogyan tudnám motiválni Őt, mert vele együtt én is többet mozognék.

2015. máj. 27. 23:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem, kevés a tápanyag.
2015. máj. 28. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
De tudjátok mi az érdekes? Ki van fejlesztve az egészséges, és egyszerű módszer a zsír leadására. Szálkásító étrend a neve, összeírja az ember mennyi fehérjére/szénhidrátra és zsírra van szüksége, majd megeszi azt jó minőségű és finom forrásokból.
2015. máj. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"finomabb a hambi, mint a saláta"

...

Az a helyzet, ha megtanulsz igazi amerikai hamburgert készíteni, az milliószor finomabb, mint a mekis... És tudod számolni ia vele a makro tápanyagokat...

2015. máj. 28. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Azért ez gáz, hogy a nőnek kell a férfit motiválnia, hogy emelje fel a s***t. El van kényelmesedve, tudja, hogy úgysem hagyod el, neki meg mindegy. Ezen nem a motiváció segít,hanem egy kis szurkálás, hogy "kövér vagy b+, nem kívánlak" :)
2015. máj. 28. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem meg ne eroltesd hanem fogadd el ugy ahogy van.

Kb az emberek 0,01%-a kepes eletmodot valtani, visszaforditani az eltunyulast es ezt egy eleten at (tehat nem fel evig) megtartani. Es ez is akkor szokott sikerulni ha meg nincs parja, mert a szaporodasi oszton k..va eros am.

Szoval kb 1:10000 az eselye annak hogy a baratod kepes ra, es nem veszekedes es meg nagyobb csalodas lesz a vege.

2015. máj. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg ne fogadja el. Bár ez már igencsak offtopic, de miért kéne elfogadnia? Amikor "választotta", nem ez volt még a helyzet, nem erre a csomagra fizetett elő amit most kapott. 30 kiló rengeteg. Ennyit nem tunyulhat el egy férfi, pláne fiatal korában. Aki ennyire tojik magára és a párjára (mármint, hogy tetsszen neki), az jellemhibás. Én biztos kiábrándulnék belőle rövidtávon.

Amiatt ne hibáztasd magad kedves kérdező, hogy finomakat főzöl. Neki attól még nem lenne muszáj zabálni, mint a disznó. Amiatt hibáztathatod maximum, hogy hogy állsz hozzá. A kérdésedből is nyilvánvaló, hogy nem vagy elég erélyes és nagyon megalkuvó vagy. Nem lenne szabad így elfogadnod őt. Nem ilyen volt amikor megismerted. Ez nem csak a külsőben nyilvánul meg, ennek mentális vonzata is van. Ezen kellene elgondolkozni és megbeszélni vele, nem sajnálkozni, hogy "jajj hát nekem így is nagyon tetszel, de...", mert akkor látja, hogy neked tök mindegy, akkor ő sem fogja törni magát.

2015. máj. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Azert nem jellemhibas, az szerintem tulzas. Inkabb ugy mondanam atlagos, vagy meg szebb kifejezessel normalis.

Vajon hany ember hagyja el magat es hizik meg x ev parkapcsolat utan, foleg 30felett? Majdnem mind. Meg az is aki ektomorf volt es minimalis erofeszitessel tudna tartani magat.

Szoval meger-e egy (lehet h komoly) konfliktust a dolog (valoszinuleg) a semmiert?

2015. máj. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
És aki szerint az átlagos emberek jellemhibásak? :D
2015. máj. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Lehet rosszul jött le, de nagyon nem vagyok megalkuvó, talán éppen túl makacs és erélyes vagyok, csak sajnos ebből sok vitánk származott már, ezért lehetséges, hogy vele kezdek kevésbé szigorú lenni, meg igazából az Ő teste, de elmondtam már neki párszor hogy ha elmegyek egyetemre, ott lehet lesznek helyesebb srácok és akkor ne lepődjön meg ha végeztünk, mert nagyon szeretem, de nekem néha ebből, hogy így elhagyta magát az jön le, hogy annyira biztos benne, hogy örökre vele maradok, hogy nem is erőlködik, hogy tetszen nekem.
2015. máj. 28. 14:18
 20/25 A kérdező kommentje:

13. válaszolónak meg

Minden ételt megtanultam hamburger, pizza és hasonlók elkészíteni itthon, és adott mennyiségben egészséges is, de nem egy kutya, hogy amit elérakok annyit kell ennie, tehát mikor éhes nem akarom megtiltani neki, hogy szedjen még egyszer (igazából legbelül megakarom, de ez mégsem az én feladatom lenne, hanem a sajátja.)

2015. máj. 28. 14:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!