Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szeretnék a párommal együtt...

Szeretnék a párommal együtt edzeni és fogyni, de nem túl motivált, mit tegyek? (további részletek lent)

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy mióta együtt vagyunk mindketten kicsit leeresztettünk és tudjuk, hogy változtatni kellene, én ugyan csak 4-5 kilót szeretnék fogyni, de tudjátok azért finomabb egy hambi mint a saláta :D Szóval nem élünk együtt és mindössze hétvégente találkozom vele és olyankor én főzöm, szóval olyankor próbálok diétásabb ételeket, de egyszerűen nem érti meg hogy ebből sem kellene 3tányérral szedni, tehát mikor nem vagyok ott akkor sajnos nem tudok rá még hatni se, hogy ne napi 2x egyen és akkor több tányérral, mert tisztában van vele mit kellene tenni, mert régen sokat edzett és jó formában volt, de ma már könnyebb így neki. És most folyamatosan mondja hogy menjünk futni, de most is csak a kifogásokkal jön, hogy nincs cipője, rossz az idő és hasonlók. Nekem így is tetszik és szeretem, de korábban sokkal jobban nézett ki és kicsit úgy érzem, hogy az én hibám, hogy ilyen sokat hízott mellettem (közel 30kilót). És nem is szeretném ráerőltetni, hogy fussunk, mert mióta hízott elkezdett fájni a csipője és a térde, szóval lehet nem tenne neki jót a futás, ezért próbálom túrákra, kalandparkokra hívni, hogy legalább ennyit tegyünk meg. Szóval segítsetek hogyan tudnám motiválni Őt, mert vele együtt én is többet mozognék.

2015. máj. 27. 23:19
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Meg azon is csak nevet, mikor egy baráti összejövetel után/közbe szólók neki, hogy nem kellene 2x szedni, mert senki más nem szed, mindenki felállt már az asztaltól, de Ő még eszik és olyankor én érzem magam kicsit kínosan, de olyankor is csak annyit mond, hogy "Ma még nem ettem."
2015. máj. 28. 14:29
 22/25 anonim ***** válasza:
Ezt neki kell lejátszania fejben.
2015. máj. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha rászólsz mások előtt azzal többet ártasz, mert "csakazértis" szedni fog. De ha már a kutyás példát hoztad fel akkor én is mondok egyet amivel kicsit oda lehet szúrni, ha akarsz. Én mindig azzal töröm le a kötekedő rokonság szarvát amikor piszkálnak diéta alatt, hogy "nem vagyok kutya, hogy kajával jutalmazzam magam". Ezen el lehet gondolkodni. :)


Egyébként igen, köszi Békakrokk, szerintem az átlag ember gyenge és jellemhibás. :D

Attól, hogy a többség elhízik és elhagyja magát 30as éveitől kezdve (vagy akár korábban is) az attól még nem lesz normális, még akkor sem, ha ez az általános. Szar ez így, de ez van.

2015. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Haha :)

Az azért elég baklövés, ha olyat mondasz, hogy "ha elmegyek egyetemre, lehet h lesznek helyes fiatal srácok" - kissé terrorista szöveg. Azokkal meg, mint tudjuk: nem tárgyalunk.

Ne erről közelíts.

Ha nem változtat, simogasd meg a kis fejét és mondd meg neki, hogy "Persze, persze, talán túl öreg vagy hozzá" :)

2015. máj. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
5-ös megmondta a frankót.
2015. máj. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!