Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 14 évesen járhatok kondi terembe?

14 évesen járhatok kondi terembe?

Figyelt kérdés
Nem fognak kötekedni hogy túl fiatal vagyok?Bár testre elég magas és széles is vagyok mert eddig is edzettem de át akarok meni a kondisra? Mennyibe kerül egy alapszintű konditerem bérlet tudom mindegyik más de úgy kb.mennyi?

2015. máj. 28. 19:56
 1/4 anonim ***** válasza:
3000-től 10000-ig bármennyibe kerülhet. Be fognak engedni, nem fognak kötekedni. De ha magadtól nekiállsz súlyzózni 14 évesen, maximum egy sérülés, amit elérhetsz, nem pedig egy izmos test. Ha ragaszkodsz hozzá, mindenképp (tényleg)hozzáértő szakember felügyelete alatt csináld. Ez viszont drága. Szerintem maradj még pár évig az otthoni edzésnél.
2015. máj. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kötekedni nem fognak, mehetsz ha akarsz, de én se ajánlom. Erősen növésben vagy még, le vannak terhelve az ízületeid, nem hiányzik a súlyzózás. Amúgy sem tudsz ennyi idősen nagyon megizmodosni.
2015. máj. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Inkabb koncentralj a sajat sulyos edzesre es a kemeny aerob/kardio edzesekre.


Epits fel egy remek allokepesseget, es alapozz sajat testsulyos edzessel. Aztan 17-18 eves korod korul el lehet kezdeni a sulyzos edzest.

2015. máj. 29. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem 16 evesen mar el lehet kereni,ha meg van a tudasod.
2015. jún. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!