Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditermes edzés mellé...

Konditermes edzés mellé mennyire ajánlott fizikai munkát végezni?

Figyelt kérdés
Egyetemista vagyok, nyáron szeretnék valamit dolgozni, és találtam is egy jó helyet, amit ugy hirdetnek hogy "fizikai munka" (nem túl nehéz, kb 20 kilós zsákokat kell pakolni egy épitészeti cégnél) és az érdekelne, hogy ez segitené, vagy hátráltatná a fejlődésem? ha a napi minimum 8 óra alvást és a kajálást betartom, nem lehet hogy nem tud regenerálodni a munka miatt az izom?

2015. máj. 28. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég alvással és (lényegesen) több kajával, nem zárja ki a kettő egymást.
2015. máj. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem menne, próbáltam.
2015. máj. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha edzett vagy, ki tudod magad pihenni , és tudsz annyit enni amennyi a fejlődéshez kell, akkor lehet, de biztos sokkal nehezebb így. Nem biztos, hogy fogsz tudni annyit enni. Szerintem ez azért elég kemény fizikai munka.
2015. máj. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha órákon át pakolgatsz 20 kilós zsákokat minden nap, az azért megterhelő lehet. Mondjuk van aki bírja. Ha te úgy érzed, hogy bírod, próbáld ki.
2015. máj. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy más izomcsoport fog dolgozni, szóval lehet belefér. Viszont függ attól is hogy egy rabszolgahajcsár-e a főnök vagy valamennyire laza a meló.
2015. máj. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!