Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 20 éves fiú vagyok, úszogumim...

20 éves fiú vagyok, úszogumim van, nagy a fenekem, vastagak a combjaim és a melleim is nagyobbak, mint kéne. Mit tegyek, hogy kicsit jobb alakom legyen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok elhízva egyáltalán, csak néhol eléggé aránytalan a testem

2015. máj. 31. 23:53
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Testünk a kert, akaratunk a kertész.
2015. jún. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hány kiló, hány éves és hány centi vagy, mennyi a BMI-d?
2015. jún. 1. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Bár a közvélekedés előszeretettel hívja elhízottnak csak azokat az embereket, akik már tényleg majdnem szétfolynak, de hidd el, az úszógumi, a vastag comb, a lógó mellek mind az elhízás jelei.


Tegyél fel magadról egy képet, de valószínűleg mázlista alkat vagy, akin relatív egyenletesebben rakodódik le a zsír, és így nem mondjuk gigantikus hasat növesztettél, de ettől amit leírtál az bizony erősen elhízásra utal.

2015. jún. 1. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

BMI 22,4 Normál. 178 cm 71 kg

a százalékos képről: 25-30 as állapot közt vagyok, de inkább a 25ös, bár vékonyabb vagyok mint a kép

Amúgy úgy gondolom h nem kövér vagyok, mert olyan mintha sovány lennék csak ott maradt az úszógumi

2015. jún. 1. 08:43
 15/23 anonim ***** válasza:
71%
Mert skinny fat vagy.
2015. jún. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem vagy elhízott, csak tele vagy zsírral. Csökkenteni kéne a napi csokiadagokat és normálisan étkezni és mozogni. Ha számolgatod a súlyod meg a testtömegindexed attól nem fogsz testet formálni.
2015. jún. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
ha msgkérdezik,akkor hadd mondjam már el..
2015. jún. 1. 11:31
 18/23 anonim válasza:
csajok miatt? :D
2015. jún. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Így van, skinnyfat vagy, azaz nem vagy nagydarab de magadhoz képest zsíros vagy, szóval alig van rajtad izom, ettől nincs tartása/formája a testednek, hiába vagy súlyban , BMI-ben elfogadható szinten, mégis te is rájöttél, hogy nem úgy nézel ki mint ahogy egy "nem elíhzottnak" kellene... 20-25% felett már túlsúlyról beszélünk és a képen szereplőknek mind van hozzá valamekkora izomtömege is, amivel te nem valószínű, hogy rendelkezel, így csak az az út áll előtted, hogy szálkásítasz pár hónapot aztán edzéssel és tömegnövelő étrenddel szerzel egy kis izmot is. Ez 6-8 hónap, jövő nyárra elég faszán nézhetsz ki, hah most elkezded és mindenek előtt elfogadod, hogy zsíros, túlsúlyos vagy.
2015. jún. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

És miket eszel? Iszol vizet eleget?

Budapesti vagy?

2015. jún. 1. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!