Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Én tegnap keztem el ezt az...

Zsoltiikaa97 kérdése:

Én tegnap keztem el ezt az egész testépizős dolgot mivel van rajtam eleg sok felesleg! Az elejétől kezdve szedjem a kratint meg a fehérje port? (crea-tor, whey protein) vagy zsírégetőt szedjek előtte?

Figyelt kérdés

2015. jún. 6. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
első 1-2 hónapban szerintem inkább csak futkoss a gépen, meg 1-2 kg-s súlyzókkal tanuld meg a mozdulatokat. Ne akarj hősködni, hacsak nem vagyok !sportember!. Ha érzed is, amit csinálsz, és nem csak lóbálod a súlyt + még le is tudsz futni pár km-t, akkor elkezdhetsz szedni több mindent. Persze semmi nem tilos, ártani se árt (persze épeszű határokon belül).
2015. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Fociztam 13évet csak most volt 2éve egy térdkalács ficamom ami eddig a 2év alatt 6 szor ismétlődött meg!

Ez miatt nem nagyon mertem akarmilyen fizikailag megterhelő sportot üzni!!

Futni se magyon tudtam eddig! De már nagyon unom h ennyire ellustultam es kicsit meg is hiztam a semmit tevésbe!!

Elkezdett foglalkoztatni a testépités és vettem is kreatinteg fehérjét! Most veszek majd zsiregetot is es arra fogok futni igy gyorsabban fogyok es kozbe pedig itthon ugymonnd "fegyenc edzésbe" fogok majd belevágni!

2015. jún. 6. 20:42
 3/5 anonim válasza:
sok sikert fegyenc edzéstől jó izmos lehetsz :))
2015. jún. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor ok. vegyél "térdrögzítőt", orvosi segédeszköz boltban, nekem is jó volt, ha úgy éreztem, gáz van. De nem jó sokat használni, mert visszaüthet.
2015. jún. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Térdrőgzitom van csak nem hasznàlom mivel amugy is most lesz majd a mutetem de addig is mig gipszbe vagyok felsotestre szeretnek gyurni es ha felepulok akkkor megerositenem a lab izmaimat is!!

Szerintetek jo otlet a zsiregeto vagy sem?

2015. jún. 7. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!