Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tömegnövelni szeretnék itthon,...

Tömegnövelni szeretnék itthon, hogyan?

Figyelt kérdés
17 éves 180 cm 65 kg vagyok.Nem vagyok valami elégedett a felsőtestemmel mivel elég vékony vagyok,semmi kezem nincsen.Szeretnék nagyobbnak látszani,pár kiló izmot felszedni.Van itthon egy egykezes súlyzóm,viszont kondiba nem szeretnék lejárni,mivel nem tehetem meg magamnak.Ötletek esetleg edzéstervek hogy valósíthatom ezt meg?

2015. jún. 8. 17:24
 1/1 anonim ***** válasza:

Mekkora az az egykezes? Ha van 20 kiló, akkor okés. Kell még egy hely, ahol lehet húzódzkodni és tolódzkodni.


A következőket lehetne csinálni:

Fekvőtámasz

Húzódzkodás

Tolódzkodás

Kézenállásos fekvőtámasz

Bolgár guggolás vagy más guggolások

Vádliemelés állva

Hiperhajlítás


Az egykezessel lehet kiegészítésként bicepszezni koncentráltan, meg még néhány vállgyakorlat elvégezhető és tricepszezni is lehet vele. Ha felbővíted 20 kilóra, akkor egy egész komoly kart össze lehet rakni.


Kéne még étrend. Ha nincs sok pénzed, akkor próbál meg zabpelyhet venni, meg konzervekkel és tésztafélékkel talán ki tudsz jönni olcsón.

Olvasd el a Sárga Kapszulát, Fegyencedzés 1,2 és a Meztelen Harcos c. könyveket.

2015. jún. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!