Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasznos és effektív mellizom...

Hasznos és effektív mellizom gyakorlatokat tudtok? (folyt)

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a szakítás óta elkezdtem hízni elég rendesen és már nem érzem jól magam. 187 cm magas vagyok és 97 kg (de mindenki 80 körülire tippel) Hízásra nagyon hajlamos vagyok sajnos és mindig is volt 1 kis felesleg a mellemen ami rettenetesen zavart eddig is most meg már pláne. Elhatároztam végre magam ha bele is halok de azt onnan eltüntetem. Tudtok esetleg jó edzéstechnikát mellre ami elsősorban fogyaszt és nem tömeget növel? 2 db 10 kilós súlyzóm van itthon meg egy 20 kilós francia rúd ezekkel milyen jó gyakorlat van ami onnan nagyon leviszi? Inkább naponta csináljak kevesebbet vagy 2 naponta többet? Vizsgák után folytatom a kick boxot és futni is elkezdek majd megint mint régen, arra gondoltam, hogy a fogyiövet nem hasra hanem mellre rakom csak félek ,h úgy hamar kifulladok ez nagy hülyeség? Van esetleg valaki aki hasonló cipőben járt és sikerült eltüntetnie? Előre is köszönöm a hasznos válaszokat!

2015. jún. 12. 14:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Diéta a hasznos és effektív.
2015. jún. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!