Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akinek nincs pénze konditeremr...

Akinek nincs pénze konditeremre és otthoni berendezésekre az tud valahogy izmosodni?

Figyelt kérdés

Női enyhe izmosításról lenne szó, nem testépítő karrierről.

A pénz a legnagyobb probléma tehát konditerem kizárva.

Egyedül súlyzóra van pénz.

Otthon meg lehet valahogy oldani hogy a karon kívül más is formálódjon, ne csak fogyjon?



2015. jún. 13. 19:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajjaj! Keress a youtube-on videókat, némelyik nagyon durva! :)
2015. jún. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
fekvőtámasz, guggolás, lábemelés, stb...
2015. jún. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, természetesen lehet edzeni eszköz nélkül is, amúgy a súlyzó sem csak karra jó, hanem pl. mellre és hátra is :)
2015. jún. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha van 2db összerakós egykezes súlyzód akkor azzal az összes izomcsoportot meglehet dolgoztatni. :) Széked biztos van, azzal is lehet variálni.


Rengeteg gyakorlatot találsz a neten egykezeses súllyal vagy saját testsúllyal tetőtől talpig.

2015. jún. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Azért voltam bizonytalan mert egyesek nagyon hangoztatják hogy a konditerem nélkül nem lehet normális eredményt elérni, így már nem tudtam mit higgyek el.

2015. jún. 14. 09:20
 6/7 anonim ***** válasza:

Minden téren vannak túlzások. Jó, lehet hogy nem lesz olyan tested, mint egy fitnessmodellnek versenyen - de őszintén, szerintem nem is arra vágysz :D

Az emberek nagy része soha életében nem megy konditerembe, mégis normálisan tud kinézni.


Én itthon kezdtem edzeni, vannak olyan gyakorlatok, amikről nem is gondolnád, hogy milyen kemény. Nekem ilyen például a planking, elsőre szó szerint összecsuklottam. Meg van, amiről ezer éve tudjuk, hogy jó, csak valamiért az emberek elfelejtik. De hidd el, ha lenyomsz napi 50-100 fekvőtámaszt (vagy amennyit bírsz), egy héten belül látszani fog. Már ha egyáltalán sikerül, mert a nők többségének nem :D És ehhez tényleg semmire, még egy súlyzóra sincs szükséged.

Még egy ismerősöm "receptje" jutott eszembe: minden este megcsinál 150 felülést. Vékony kiscsaj, nem egy izompacsirta, és eszméletlen szép, lapos hasa van :)

2015. jún. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A saját testsúllyal való edzés a legjobb és leghasznosabb.
2015. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!