Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bicepszezésnél ez jó?

Bicepszezésnél ez jó?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Bicepsz edzése után, bedurranva például, ha 45°-ban van a karom behajlítva csak az alsó részen (a képen pirossal jelöltem) csak ott érzem azt, hogy tényleg be van durranva és, hogy kemény a fentebbi részen pedig tök laza, puha stb...ez gond? más gyakorlatok kellenének vagy mi?

(vékony magas vagyok tehát maga felkarom is hosszú)

a képen nyilván nem én vagyok: [link]

tehát ahol a piros négyzet van (bicepsz alján) ott durran be stb fentebbi részen meg szinte semmi...



2015. jún. 13. 21:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szarul csinálod de ez nem meglepő, az izom helyett az inak és ízületek kapják a terhelés nagy részét/részét.
2015. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

és akkor mi lehet a gond? (elvileg szabályosan csinálom..mások is mondták)

vagy más gyakorlat kellene?? mert ha ráfeszítek bicepszre akkor szépen kirajzolódik....egyébként a bicepszem az ami elvan maradva akkor ezek szerint emiatt...

2015. jún. 13. 22:12
 3/9 anonim ***** válasza:
Kisebb súly, nagyobb koncentráció, több ismétlés. Illetve ha nem megy a húzódzkodás, akkor felejtsd el az izolált bicepszezést egy időre.
2015. jún. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Eddig 4 gyakorlarot csináltam, 4*8-ban..ez sok akkor??

A húzódzkodás pedig rendesen megy..

2015. jún. 14. 09:00
 5/9 anonim ***** válasza:
Folyamatosan 50 megállás nélkül?
2015. jún. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát csináltam egy gyakorlatot sorozatok közt 1 perc szünettel..aztán kis nyújtás 2perc pihi, aztán a következő gyakorlat ugyanígy...
2015. jún. 14. 15:08
 7/9 A kérdező kommentje:
húzódzkodni 4*12-15-öt szoktam
2015. jún. 14. 15:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Variáld a fogást, menj rá a kétkezese bicepszre kicsit jobban szerintem. A húzódzkodással megegyező fogású bicepszgyakorlatot használj. Bicepszezésnél kisebb súly, több ismétlés és végig koncentrálj. Lassan végezd.
2015. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, kipróbálom úgy ahogy írtad!
2015. jún. 14. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!