Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez mennyit tud segíteni,...

Ez mennyit tud segíteni, elegendő ennyi?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 14 éves lány vagyok és a fenekemet szeretném formálni edzéssel. Már így alapból (amikor még nem kezdtem edzeni) is mondták páran, hogy jó fenekem van. De én szép kereket akarok, és edzéssel szerintem biztos lenne esélyem rá. Arra gondoltam hogy ezt az edzéstervet mindennap végig csinálom, szerintetek ez elegendő?


https://www.youtube.com/watch?v=UmgUYHSYb-o



2015. jún. 16. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Rengetek gyakorlat van még a youtubon, szerintem pár nap után az érdekesség kedvéért válthatsz is. :D De legalább elkezded, bár az étkezésre is oda kéne figyelni. :D
2015. jún. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legjobb az lenne, ha lemennél a terembe és nem csak popsira edzenél hanem mindenre. Guggolástól lesz olyan hátsód, hogy minden fiú megbámul :D Ne félj, nem leszel túl izmos mielőtt kérdeznéd.
2015. jún. 16. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
14 évesen még ne menjen terembe szétcseszni az ízületeit, 14 évesen ott a fegyencedzés, vagy egyéb saját testsúlyos edzések, barátkozz azokkal.
2015. jún. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy sem tudnék menni terembe,mert nem szívesen mennék az ottani arcok közelébe.. mindenkinek köszönöm a komit,ment a zöld pacsi!
2015. jún. 17. 08:45
 5/7 A kérdező kommentje:
Na reggel van,hülyén írtam bocsi de a lényeget értitek xd
2015. jún. 17. 08:45
 6/7 A kérdező kommentje:

Egy hónap múlva,ha minden kis szabályt betartok,már láthatok valami változást?:)

És az étrendnél mire kell figyelnem?

2015. jún. 17. 19:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Olvasd el sárga kapszula című könyvet, ott mindent megtalálsz.
2015. jún. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!