Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan csökkentsem a testzsíts...

Hogyan csökkentsem a testzsítszázalékom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

16 éves vagyok, és ma ráálltam a mérlegre.

70 kiló.

Elvégeztem egy ilyen testzsírszázalék mérést,

és azt mutatta, hogy:

A testzsírod: 31.18 %

Zsír tömege: 21.82 kg

Zsírmentes testtömeg: 48.18 kg

Szeretnék ebből a számból lefaragni,

mit ajánlotok? Mit csinálak?

Nincs lehetőségem konditeremre, de olyan szóva jöhet, mint biciklizés, ha ez segít, illetbe, valami diéta? Nem tudom, segítsetek.



2015. jún. 20. 10:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress rá a szálkásító diétára, és emellett mozogj, a biciklizés jó!
2015. jún. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szálkásító étrend + súlyzós edzések.

Esetleg aerob vagy intervallum kardió.

2015. jún. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
otthoni gyakorlatokat is csinálhatol időközönként guggolás vádizás fekvőtámasz felülésezés sometimes futás az jó fogyóeszköz és próbálj meg kajálásnál lassaban enni így átl hamarabb jollakottnak érzed magad és kevesebb kajak kellesz= kevesebb bevittenergia a fogyókúrával annyi a baj ha túl lemegy a beviteled a test takarékoskodni kezd és nehezebben fog égni a zsír is!
2015. jún. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg óvatosan, fokozatosan lecsökkenteni a szénhidrátot. Ennyi idősen nem nagyon szabadna még ilyet, hogy szálkásítás, durva fogyasztás, stb. Ha lecsökkentet fokozatosan a szénhidrátot, és edzenél mellette keményen a súlyokkal, akkor lassabban ugyan, minta tömegnövelés és a szálkásítás, de testkompozíció változást lehetne elérni, magyarán zsírt adnál le, és izmot növelnél egyszerre. Tudom, hogy két ellentétes fogalom, de létezik ilyen, csak sokkal lassabb folyamat. Amúgy milyen magas vagy, hogy a 70 kg olyan sok lenne?
2015. jún. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem azért 16 évesen nem lesz baja egy ésszerű szálkásító diétától. még ha nem is g-ra pontosan számolgat, de azért az egésznek az elvét át kéne venni. pl. a rendszeres kisebb kajálásokat, a makrotápanagokra épülő étrendet, a minél kevésbé feldolgozott kajákat, cukor, liszt, ilyesmi kuka, helyette sok fehérje dús sovány hús, hal, tojás, túró és megfelelő mennyiségű szénhidrát, annyi, amennyire szükséged van. Rizs, krumpli, zabpehely, köles, ilyenek. Esetleg beleférhet a teljes kiőrlésű kenyér, tészta is. (de teljes kiőrlésű, nem "barna", meg ilyen hülyeségek. Keress rá a shop.builder holnapra tele van étrendekkel és azokból tudsz magadnak egyet összeállítani, nem kell szó szerint azt másolni. vagy olvasd el a sárga kapszulát, hasznos lehet.


sportolni mindenképpen kéne, akár mit igazából. Futás, bicikli, jó kardiónak, azt noymatni kell, de lehet, hogy nem ártana valami erősítő jellegű is.

2015. jún. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
fogyjál le. ezen mit kell kérdezősködni?
2015. jún. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, 170 cm vagyok
2015. jún. 22. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!