Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tudnátok tanácsot adni izmosod...

Tudnátok tanácsot adni izmosodás-formásodással kapcsolatban? (Többi lent! )

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok.Elég sokat fogytam, anorexiás lettem, az izmaim is leépültek (késő tudom, de belátom hogy hülyeség volt). Most 174cm és 53 kg vagyok.Szeretnék izmosodni, formásodni de mindenképpen el szeretném kerülni a fogyást! A legjobb az lenne ha a súlyom gyarapodna és én ezt izmosodássl szeretném elérni.

Naponta jógázom legalább 30 percet és hozzá vagy 20 perces Rubint Rékázom vagy youtube-os kézisúlyzós edzést/ victoria secret workout-ot csinálok. A baj hogy sose ugyanazt, mindig csak böngészek és amit találok azt csinálom.

Tudnátok hatásos videót ajánlani?

A táplálkozásomra figyelek , a bodybilder honlapját szoktam nézegetni.

A válaszokat elöre köszönöm!



2015. jún. 20. 19:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Shop.builder valamint sárgakapszula.
2015. jún. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi:) és tudnátok házi videót ajánlani?:)
2015. jún. 21. 10:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább a Fegyencedzésre keress rá, persze mellette csinálhatod Rubint Réka videóit is, ha szereted. Később edzőterembe is lemehetsz.
2015. jún. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!