Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet kövessek...

Milyen edzéstervet kövessek ha rengeteg időm van?

Figyelt kérdés
Tényleg tele vagyok idővel, milyen edzéstervet tudnátok ajánlani?

2015. jún. 21. 23:04
 1/3 Tyler913 ***** válasza:

Mindegy mennyi időd van,a szervezet korlátozott mértékű megterhelést bír el. Naturálban heti 4 (haladóként esetleg 5) edzésnél nem kell több. Egy edzés pedig nem kell tovább tartson egy óránál.


Ha sok időd van,inkább azzal tudod elősegíteni a fejlődésed,ha sokat alszol. Éjjel is legyen meg a 8 óra,és nap közben,pl. kora délután is szunyálj egy órácskát.

2015. jún. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha rengeteg időd van gondolom a nyár miatt és már azért van tapasztalatod akkor kiprobalhatod a mindennapi edzest.

Ha a celod mondjuk kizarolag testkompozicio javitasa, izmosodas vagy zsirvesztés.. Akkor nincs ertelme heti 3-4 teljes test edzésnél tobbszor edzeni. Azzal viszont tudnal javaitani a fejlodeseden ha a pihenonapokon csinalnal valami kardiot. Futas/uszas/biciklizes és annyival többet is ennél mellette.

2015. jún. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, nekem is az volt az ötletem, hogy heti 4 súlyzós edzés, és a többi napra beépítek futást/biciklizést.
2015. jún. 22. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!