Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez megfelel ketogén diétában...

Ez megfelel ketogén diétában egy étkezésnek?

Figyelt kérdés

100g 20%-os tejföl (3.6 szénhidrát, ebből 3.6 cukor)

25g tejsavó

20g kókuszolaj

5g lenmagolaj


Ha adnék hozzá fahéjat, befolyásolná valamiben? Hatással van az inzulin/vércukorra.



2015. jún. 28. 20:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Hatással van, a tejsavófehérjével és tejcukorral együtt. Minden esetre nem biztos, hogy nem válik be. Zsírosabb tejszínt nem tudsz beszerezni?
2015. jún. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha ketogénezel akapbol egy hülye vagy.
2015. jún. 29. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A fahéjról leírtad, amit tudok, a tejnek is van ugye nem apró inzulinválasza... Viszont hogy kinél mi hat és mi kavar be, az változó, ha így akarsz enni, egyél, s meglátod, jó-e. Nekem semmi szükségem ilyen "kockázatos" dolgokra, én más kockázatos dolgokat eszem, amik nekem fontosak, aztán ha nem jók, akkor elhagyom őket.


Gondolom, nem segítettem sokat, de tényleg nem lehet megmondani, hogy másnak mi fog működni és mi nem. Nem egy ideális ketogén étkezés, az biztos, ahogy az is, hogy kevés ember eszik mindig ideálisan ketogénben. Ha már ketogénezik az ember, hadd legyen azon belül szabad, de vállalnia kell a következményeket.

2015. jún. 29. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!