Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy érhetnék el jobb feneket?

Hogy érhetnék el jobb feneket?

Figyelt kérdés
Véleményt szeretnék arról, hogy hogyan érhetnék el sokkal jobb és kerekebb feneket. Sokat keresgéltem már neten, de nem találtam semmi olyan megoldást, ami nem kerül nagyon sokba és mégis használ, vagy pedig nem írnak róla negatív dolgokat. Nem mertem egyikbe sem belekezdeni, mert időt pazarolni nem szeretnék olyanra, ami nem segít semmit. Előre is köszönöm az ötleteket.

2015. jún. 29. 20:11
 1/4 anonim válasza:
100%
A legegyszerűbb megoldás a guggolás. Meg a futás, biciklizés. Legalábbis én ezt tapasztaltam. De a guggolás pédául kifejezetten a fenékre és a combra van, ezért ez lehetne a leghatásosabb.
2015. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Narancsbőr is van?

Nőknél ilyenkor az első, hogy a táplálkozásban a szénhidrátot kell csökkenteni. Mert a túl sok szénhidrát vonz be túl sok vizet a zsirsejtek közé. A másik a sok alacsony intenzitású aerob edzés. Lehet kocogás, bicikli, stb. A harmadik a sok vizfogyasztás, és a negyedik a fenék izmainak az edzése ami tónust ad a fenéknek: guggolás súllyal széles terpeszben, és kitörés.

2015. jún. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én évek ót csinálom Péntek Enikő enikő edzésterveit fenékre. Youtubeon megtalálható. Meg van az a klasszikus fenékgyakorlat négykézláb emelgeted a lábaidat felfele, mintezt lábsúllyal. Úgy hamar latványos eredményt érhetsz el. Ha van tehetsz kézisúlyt is a térdhajlatodba.
2015. jún. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nem mondom, hogy hú de klassz a fenekem, mert ezt amgamról nem dönthetem el pártatlanul, de ha az egész testemet nézem, akkor azzal vagoyk a leginkább megelégedve (plusz a párom is így gondolja), és én kondiban edzek: guggolás nagy súllyal, kitörés nagy súllyal, lábtoló gép. Régebben se volt rossz akkor itthon csináltam guggolást és kitörést (szintén súllyal), meg az említett lábemelgetést súllyal. De persze nagyon fontos az étrend is. Ahhoz hogy izomtömeg növekedést érj el, kalóriapluszos tömegnövelő diéta kell. Ha viszont zsíros a fenekd akkor szálkásító diéta kell. Nézd meg a shop.builder.hu oldalán van egy cosmó cikk ezekről
2015. jún. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!