Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elszeretnék kezdeni itthon...

Elszeretnék kezdeni itthon edzeni. Hogyan?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 15/F vagyok és szeretném elkezdeni az itthoni edzést 181 cm és 67 kg vagyok ha ez számít valamit. Tudtok valamit ajánlani akár étkezéssel akár edzéssel kapcsolatosan valamit. Az a lényeg hogy egész testre szeretnék edzeni (láb, kar, felsőtest). Szálkás vagyok, de középsulira mindenképpen szeretnék jobb, kidolgozott testet.

2015. júl. 3. 23:16
 1/5 onnocska válasza:

Elsősorban,venned kéne fekvőpadot,francia rudat,egyenes rudat,súlyokat,egykezes súlyzókat

Fuss sokat,attól jobban néz ki a tested

Étrend:Egyél sok fehérje dús ételt,de ne fogyózz inkább edzés előtt egyél sok szénhidrátot,hogy jobban bírd

Helyedben inkább konditerembe mennék

2015. júl. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

keress fel egy személyi edzőt, ha még sose csináltál ilyet. nagyobb kárt okozol ha helytelenül végzed a gyakorlatokat.

ha ragaszkodsz az egyéni edzésre, akkor viszont youtube-on keress oktatóvideókat. étrenddel kapcsolatban pedig több honlapon is nézz szét, olvass utána. [link]

sok sikert kívánok

2015. júl. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Guggoló állványt senki nem írja?!


Szóval amik kellenek: Fekvenyomó pad, két egykezes szerelhető súlyzó, fekvenyomó hosszú rúd a guggoláshoz, fekvenyomáshoz, felhúzáshoz, evezéshez. Kell még francia rúd, egyenes rúd a bicepszezéshez, scott pad, és kb összesen 140 kg tárcsasúly, guggoló állvány, nem árt egy állítható pad sem hasazni. Illetve jó ha van háttámlás vállból nyomó pad.


Ezekkel minden izomcsoportot meg lehet dolgoztatni. Jó dolog otthon edzeni, nem kell várni senkire sem mint a konditeremben, és nem ugatnak bele hogy mit csináljál.


Én is itthon edzek, az eszközöket magam készítettem.


Edzésre a HST edzésmódszert ajánlom. Olvass utána.

2015. júl. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszula, Fegyencedzés. Ezeket olvasd el.
2015. júl. 4. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egyenlőre elegendő lenne számodra két db egykezes súlyzó, azzal szinte mindenre lehet edzeni. :D A helyes gyakorlatvégzést meg tanuld meg netről, mert az az egyik legfontosabb és sokat árthatsz a helytelen gyvégzéssel. :D
2015. júl. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!