Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet otthon szélesíten...

Hogyan lehet otthon szélesíteni a hátamat?

Figyelt kérdés
Próbálkoztam húzódzkodásssal (széles fogással) de úgy éreztem , hogy a karomra megy nem a hátamra.

2015. júl. 5. 12:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Húzódzkodás és az evezni tudsz, már ha van kézisúlyzód :D
2015. júl. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem jól csinálod. Próbáld a hátizom összehúzódásából megindítani a mozdulatot. Ne arra koncentrálj, hogy felhúzod magad. Koncentrálj a könyöködre és gondolj arra, hogy hátul megpróbálod őket összeérinteni. Nyilván ez nem fog menni, de egy ilyen irányú ívnek kell lenni (ezt lehet, hogy nem jól fogalmazom, mert nem biztos, hogy különösebb ív van ott, mivel annyira nem húzod hátra a kart).


Invertált evezés is jó.

2015. júl. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feszíted a hátad és húzod össze a könyöködet egyre jobban, ahogy közelítesz a rúdhoz. Az áll menjen a rúd felé.
2015. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A húzódzkodás mozdulatához nekem például 12-es ismétlésszámok kellenek egy sorozatban, hogy tényleg érezzem, persze hátgépen tudok ennyit csinálni csökkentett súllyal. Ahhoz már elég erősnek kell lenni, hogy a húzódzkodást szépen hátizomból végezhesse az ember 12-es szériákkal.
2015. júl. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerezz be egy gumikötelet vagy szalagot, ami elbír, aztán húzódzkodj a kötél segítségével. Így fel tudod pumpálni magad, aztán egy idő után hozzáerősödsz, s a kötél nélkül is menni fog.
2015. júl. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!