Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen mozgással lehetne...

Milyen mozgással lehetne hasonlóan izmos testem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]

Tudom, nem ugyan az a négy nő, de úgy nagyjából, ebbe a kategóriába szeretnék kerülni valahogyan :)

Képeket magamról küldök privátban, a pontosítás miatt, annak, aki előzőleg ír olyan kommentet, hogy ezt mivel, milyen mozgással, étkezéssel érhették el.

17 éves vagyok, 170 cm magas, 62 kg. Rendszeresen edzek, bár nem teremben, hanem karatézok, futok. Az étkezésem, huhh, általában gyümölcs reggelire, de mindenképpen valami könnyű, ebédre saláta/rizs mellé hús/hal. Vacsorára gyümölcs általában. Az édességekkel harcban állok, de igyekszem lemondani róluk. Mindenevő vagyok, eddig nem mondtam még le a lisztről, cukorról, de ha azt mondjátok, ez az ára... ígérem megteszem :)

Köszönöm a segítséget!!!



2015. júl. 5. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennél jóval több az "ára", rendesen kell kajálni kiszámolt étrend szerint, súlyzós és kardió edzést csinálni sok ideig.
2015. júl. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyrészt érdemes tudnod, hogy a képen látható hölgyek nem néznek így ki az év 365 napjában, a fotózásra megfelelően le vannak szálkásítva, akkorra kerülnek tökéletes formába, és a képeket sem egy amatőr csinálta mobillal a fürdőszobalámpa mellett.



Amúgy a legtöbb profi atlétának hasonló teste van, szóval milliónyi kardió jellegű sporttal el lehet érni, de egyrészt nem esztelen étkezéssel, másrészt rengeteg munkával (értsd nem fél év, több lánynak akivel együtt futok van ilyen alkata a versenyszezonban, de általában minimum 3-4 éves sportmúlttal érték el, igaz nem csinálunk speciális diétát, csak egészségesen kajálunk, így lehet, hogy azzal lehet gyorsítani valamennyit)

2015. júl. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nincs meg mondjuk hozzá a csontozatod, a büdös életben nem fogod elérni, de a leggyorsabb út amit írtam már.
2015. júl. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!