Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány g szénhidrátra van...

Hány g szénhidrátra van szükségem egy nap? Nem tudom hol/hogy kéne ezt kiszámolni.

Figyelt kérdés
15 éves vagyok 180cm 62kg és edzés mellett egy kicsit hízni is szeretnék... persze az izmosodás mellet(tudom nehéz a kettő együtt) azt már kiszámoltam hogy 119g fehérjét kell bevinnem egy nap

2015. júl. 5. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Körülbelül 250 gramm szénhidrátot. Egyénfüggő különben ez is, ha szigorúan tartod az adott diétát, akkor rá tudsz jönni, hogy pontosan mennyi szénhidrát kell, hogy lassan izmosodjon/ hízzon az ember. Ki kell tapasztalni, ez a 250 gramm csak egy ökölszabály, mint ahogy a fehérje mennyisége is. Valaki tud tömeget növeli 1 g/ tskg fehérjével is, valaki nem. Sokan viszont a szénhidrátra nem figyelnek oda, hogy meglegyen, főleg egy nehezen izmosodó ektomorf alkatnak nagyon oda kell figyelni a megfelelő szénhidrát bevitelre is.
2015. júl. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ! egyértelműen ektomorf testalkatom van, nagyon meg kell erőltetnem magam hogy hízzak egy keveset.
2015. júl. 5. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!