Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez jó diéta amit összeállított...

Ez jó diéta amit összeállítottam magamnak?

Figyelt kérdés

Az elmúlt 1 évben nagyon meghíztam, van rajtam egy 20 kg felesleg, régebben edzőterembe jártam (3 évig), és most újra elkezdte, már 1 hónapja edzek, és most már diétázni is szeretnék, de egyben izmosodni is szeretnék a diéta közben, itt van a diéta:

reggeli: 1 joghurt

ebéd: csirkemell, zöldséggel, vagy esetleg kuszkusszal

vacsora: fehérje turmix

1 héten általában megyek 4-5ször edzeni, abból legalább 1 kardio edzés, a többi súlyzós.

Szerintetek ettől beidulhat a fogyás?



2015. júl. 7. 15:19
 1/8 anonim válasza:
93%
3 évig jártál és ilyen jól tájékozott lennél? Gratulálok....
2015. júl. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
"ilyen jól tájékozott lennél" az alatt mit értesz?
2015. júl. 7. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Úgy hogy ez nem étrend, ez egy nagy nulla.
2015. júl. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Miért nagy nulla? Nem vagyok testépítő, nem tudok nagy értrendet összeállítani, és eddig nem voltak súlyproblémáim.
2015. júl. 7. 15:46
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Sárga Kapszulát olvasd el.
2015. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a hadifogoly formához jó lessz, ha elég kitartó vagy. Nembaj ha nem működik akkor káposzta diéta vagy instant kávé diéta. viccet félre téve ez egy f.s ettől kb össze esel az első hét után.
2015. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ezt pár napnál tovább úgysem tudod tartani.
2015. júl. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem vagyok szakértő, sőt még testépítő sem, de azt még én is tudom (megtanultam, mert már annyiszor olvastam többek között itt is), hogy napi 5X !!!! étkezünk....
2015. júl. 9. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!